Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

To tylko mała manipulacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Informacja w III RP składa się z dwóch bytów, z małych i dużych manipulacji. Czasami pomiędzy manipulacjami zdarzy się podanie rzetelnej informacji. Opisane w tekście zdarzenie jest małym przykładem manipulacji , których setki nas bombardują.

Dwa dni temu w okienku nie przegap na portalu  dziennik pl. była zakładka . W niej omówienie sondażu Homo Homini na najgorszego kandydata na prezydenta. Mimo tego, że według badanych najgorszym prezydentem byłby Palikot, to w zwiastunie zakładki a jakże zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, tak żeby te osoby , które nie czytały całego artykułu miały przeświadczenie , że według badanych, najgorszym kandydatem nie jest Palikot tylko Kaczyński.

Urodziny Wałęsy, bohater tej uroczystości , przedstawia : „kapitan Graczyk, ten który mnie zwerbował”.Propagandziści z rządowych mediów, którzy tak skrupulatnie dokonują egzegezy słów Prezesa Kaczyńskiego, udają , że tych słów nie słyszą, żadnych kłopotliwych pytań nic, zupełnie nic.

Teraz wiemy kto powinien dostać Nobla, kto był duchem sprawczym onego, mędrca Europy, to kpt Graczyk , ten który stworzył Bolka.

 

Kwiecień 2013 , poseł PO Cezary Tomczyk, dostaje partyjne zadanie, ma zaatakować Prezesa Kaczyńskiego oskarżając go o zatajenie 400 tys. zł dochodów w oświadczeniu majątkowym. Cezary wywiązuje się z zadania, zawiadamia prokuraturę, media pełen salonowych autorytetów przez kilka dni, wypowiadają się o niecnym czynie Prezesa, prorządowe media mają pożywkę do atakowania Jarosława Kaczyńskiego.

Mija pięć miesięcy, prokuratura umarza dochodzenie nie znajdując znamion czynu zabronionego. Czy ktoś przeprosi za ataki? może poseł Cezary,  wątpię to nie w stylu PO.

 

//wiadomosci.dziennik.pl/polityka/galeria/439218,1,najgorsi-kandydaci-na-prezydenta-sondaz-galeria-zdjec.html

//wpolityce.pl/artykuly/63617-krzysztof-wyszkowski-specjalnie-dla-wpolitycepl-kapitan-graczyk-ten-ktory-mnie-zwerbowal-czyli-szokujacy-gosc-i-slowa-walesy

//tvp.info/informacje/polska/sledztwo-ws-oswiadczen-majatkowych-prezesa-pis-umorzone/125607

//fakty.interia.pl/polska/news-umorzono-sledztwo-ws-oswiadczen-majatkowych-prezesa-pis,nId,1035166

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Ta nienawiść i oszczerstwa to jest strach.
  Myślę, że J. Kaczyński ma wiedzę i dowody na wszystkie ich machloje.
  Zadanie brzmi - za żadną cenę nie dopuścić do przejęcia władzy.
  Oni wiedzą, że czekają ich cele, za te wszystkie przekręty, które ocieraja się nawet o zdradę.
 • @Astra 17:56:31
  Mam wrażenie , że mniej bali się komuniści niż ci geszefciarze.
 • @Andy 51 18:54:19
  Jestem przekonana że wsród geszefciarzy i komunistów dostatek.
  Tyle, że teraz to oni niby są elitą liberalną, szlag by ich ....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031