Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Chorzy do więzień, gangsterzy niech korzystają z życia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dolce vita gangsterów w Polsce, sądy nie potrafią ich przykładnie ukarać, prokuratura nie potrafi przygotować dowodów przestępstw. Co innego schizofrenicy czy ludzie niesprawni umysłowo. Tu sąd wykazuje się nadzwyczajną skutecznością.

Sąd jest groźny , sąd jest zły, chciałoby się powiedzieć. Nawiązując do tekstu sigmy i wypowiedzi prof. Mirosława Dakowskiego o zmianach jakie powinny nastąpić w Polsce , poświęcę parę słów sądownictwu. Najpierw trochę statystyki //forum-z.cba.pl/?page_id=1651. Jak widać z tabeli Polska po Niemczech ma największą ilość sędziów.

Liczba spraw przypadająca na jednego sędziego jest zdecydowanie największa we Włoszech i w Hiszpanii." Odpowiednio 712 i 597.  W Polsce ilość spraw na jednego sędziego jest czterokrotnie niższa od sędziego Włoskiego i trzykrotnie niższa od Hiszpańskiego i Francuskiego.

O jakości pracy naszych sędziów niech świadczą ich „ osiągnięcia ”, większość spraw toczy się latami. Obywatele polscy skarżą Polskę do Trybunału Sprawiedliwości w Strassburgu. Tam zapadają niekorzystne dla Polski orzeczenia, z reguły ze względu na długość postępowania. Ostatnio rodzice zamordowanego przez SB Grzegorza Przemyka wygrali sprawę przeciwko Polsce w Strassburgu. Papierkiem lakmusowym naszego sądownictwa są sprawy zbrodniarzy grudnia, kopalni wujek, twórców stanu wojennego, itd., które toczą się w ponoć wolnej Polsce , nie lata ale dziesiątki lat. Jacy są sędziowie ? przykłady sędziego Rysińskiego, Tuley, Japłońskiego czy pań sędzi Konopko i Matlak , świadczą o tym , że sędziowie maja być rozgrzani a nie wydawać sprawiedliwe wyroki.

Zwolnienie gangsterów z Pruszkowa jest skandalem , ale zapuszkowanie niesprawnego intelektualnie Agatowskiego czy skazanie schizofrenika za kradzież batonika ma świadczyć o tym, że sądy działają.

Prof. Adam Strzembosz wierzył w samooczyszczenie wymiaru sprawiedliwości, jak bardzo się mylił pokazuje teraźniejszość.

Do sędziów dostrajają się prokuratorzy, prezentując żenującą wiedzę i fachowość. Często działając pod zamówienie polityczne. Sprawa gen. Papały wystawia jak najgorsze świadectwo prokuraturze, gdzie zdawałoby się tak prestiżowa sprawa, jak zabójstwo komendanta policji, doprowadza do różnych wniosków dwóch niezależnych od siebie zespołów badających tę sprawę.

Jeszcze bardziej groteskowo działa prokuratura wojskowa, która prowadzi śledztwo smoleńskie , tak , że się ośmiesza. Moim zdaniem ta prokuratura powinna być zlikwidowana.

Wracając do gangsterów, wyczytałem , że policja włoska skonfiskowała jednemu z bossów mafii, majątek wartości 700 mln euro. Jestem ciekaw jak w tej mierze dzieje się w Polsce, czy sędziowie i prokuratorzy skonfiskowali jakiś majątek polskim gangsterom ?

 

 

 

//januszwojciechowski.salon24.pl/534122,ludzki-klawisz-i-sad-automatyczny

//wiadomosci.onet.pl/szczecin/sad-nie-poparl-wnioskow-o-ulaskawienie-agatowskiego/h24hj

 

 

KOMENTARZE

  • CHORZY LUB POPROSTU NIEWINNI...
    Czy zaslugujacy co najwyzej na mandat...
  • Ważne!!! Ludzie z Gdańska, Wybrzeża co wy na to, że taka parchobolszewicka wesz żyje wśród Was?
    Ważne!!! Ludzie z Gdańska, Wybrzeża co wy na to, że taka parchobolszewicka wesz żyje wśród Was? można tylko ...milczeć...-poprawnie.....---wyszukiwarka...- artykuł IPN-Gdańsk. Człowiek, który nadzorował śledztwo nad ,, INKĄ ,, - żąda dziś wyższej emerytury! NIEZNANE OBLICZA JÓZEFA GAWERSKIEGO parchobolszewickiego oprawcy, bandyty. Przydał by się KEDYW i jego ludzie, zostałaby odstrzelona parchobolszewicka swołocz, jak Igo Sym i wielu mu podobnych..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031