Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Skandal w Sopocie. Do kurortu na EFNI zjechali biznesmeni, politycy, naukowcy a także mjr SB Zygmunt Bauman

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warto było być w SB, warto było być sługusem obcego reżimu. Ponoć demokratyczna Polska nie potrafi sobie dać rady ani z byłymi esbekami ( Bauman), czy krzewicielami obcej ideologii ( Jaruzelski Kiszczak). Oni mogą się śmiać z nas do rozpuku.

Festiwal promowania SB-ków trwa. Po Wrocławiu, Poznaniu, czas na Sopot. Prominentni działacze PO, „ znawcy gospodarki”:  Edwin Bendyk, Jan Krzysztof Bielecki, Michał Boni, Juliusz Braun, Jerzy Buzek, Andrzej Godlewski, Danuta Hübner, Andrzej Klesyk i Lena Kolarska-Bobińska, zjechali się do Sopotu na EFNI (Europejskie Forum Nowych Idei).  Jest również były PZPR-owiec, później SLD-owiec, Marek Belka, który zawdzięcza swój wybór na Prezesa NBP, Tuskowi. Jacy to są fachowcy , nie trzeba przypominać. Całkowity upadek wielu gałęzi przemysłu , w tym nam najbliższego, przemysłu stoczniowego. Likwidację przemysłu , wyprzedaż czego się da, nie spowodowały krasnoludki, a konkretni politycy PO w okresie 6 lat swoich rządów.

Kwiatkiem u kożucha tej kamaryli ma być obecny profesor socjologii zagorzały marksista partner życiowy córki Bolesława Bieruta, mjr SB Zygmunt Bauman. Jeszcze dwa miesiące temu dr hab. Krzysztof Szwagrzyk, prowadził prace ekshumacyjne na tzw. „łączce”, gdzie koledzy mjr Baumana mordowali strzałem w tył głowy polskich patriotów, w tym niezłomnego patrioty mjr Zygmunta Szyndzielorza „ Łupaszki”, który walczył z komunistami na Pomorzu. Egzekucja odbywała się metodą katyńską, tzn. strzałem w tył głowy, a ciało oprawcy wrzucali do wspólnego dołu.

Zainteresowanych dalszą częścią mojego tekstu zapraszam na :

//mipan.prawynurt.pl/klub-dyletantow/skandal-w-sopocie-do-kurortu-na-efni-zjechali-biznesmeni-politycy-naukowcy-a-takze-mjr-sb-zygmunt-bauman,1051.htm

 

Linki do tekstu

//sopot.naszemiasto.pl/artykul/2008282,europejskie-forum-nowych-idei-2013-w-sopocie-do-kurortu,id,t.html#34ba6920db6593e6,1,3,3

//niezalezna.pl/43299-autorytet-w-archiwach-ipn-jak-waleczny-major-bauman-bandytow-tropil

 

KOMENTARZE

 • @
  Wszystkie ręce na pokład, kanalie do kabestanów ! Trzeba czymś zanęcić
  POubecki elektorat ! Danina SLD i innym kanaliom musi być złożona.
 • @cyborg 10:28:26
  UBecy, SBecy PZPERowcy wymierają , ale pozostawili po sobie godnych następców, swoje dzieci, co można zobaczyć w TV, szczególnie w TVN.
 • @Andy 51 12:00:05
  Tak własnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031