Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Polska krajem samobójców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Samobójstwo jest tragedią, Niestety są przyczyny takiego czynu, te przyczyny należy nagłaśniać i o nich dyskutować.

Polska krajem samobójców

Oprócz wielu plag, które spadły na Polskę, ta jest bardzo ale to bardzo zła. W kraju w którym od 6 lat rządzi Partia Miłości, samobójstwa stają się istną plagą, statystyki przerażają.

Jak mówią socjolodzy przyczyn jest wiele , ale generalnie do tego desperackiego czynu doprowadza człowieka stan beznadziei. Jak pisze kryminolog prof. Hołyst :Trudne warunki ekonomiczne, bezrobocie, coraz mniej środków na życie i coraz większa eksploatacja pracownika. To ludzi najbardziej dobija, niektórzy psychicznie nie wytrzymują.

Samobójstwa stają się problemem społecznym. „Od 2009 r. liczba samobójstw rośnie, już skoczyła do ponad 6 tys., a tempo wzrostu jest podobne jak w Grecji. Są  one wskaźnikiem kondycji społecznej, także dezintegracji społeczeństwa. Jeżeli ich liczba rośnie, jest to bardzo mocny wskaźnik, że jest źle”.

W ubiegłym roku przeszła przez Polskę fala samobójstw bardzo ważnych osób, powstało nawet określenie „ seryjny samobójca” , ale samobójstwa nie dotyczą tylko zwyczajnych Kowalskich, nagle okazało się , że zatwardziali przestępcy w więzieniach zaczęli popełniać masowo samobójstwa i to jest bardzo podejrzane.

Samobójstwo jest tragedią danego człowieka , tragedią jego rodziny. Jako zjawisko społeczne świadczy o tym , że w Polsce bardzo źle się dzieje prawie we wszystkich dziedzinach życia.

//wpolityce.pl/wydarzenia/62843-by-zylo-sie-lepiej-haslo-wyborcze-partii-rzadzacej-od-szesciu-lat-brzmi-jak-kpina-na-tle-dramatycznie-rosnacych-statystyk-samobojstw

//wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/438289,wzrasta-liczba-samobojstw-w-polsce.html

 

KOMENTARZE

  • Oczywiście zapomniano wymienić najważniejszą przyczynę samobóstw.
    "Trudne warunki ekonomiczne, bezrobocie, coraz mniej środków na życie i coraz większa eksploatacja pracownika."

    To wszystko nie spowoduje decyzji o samobójstwie.
    Prawdziwą przyczyną jest szkodliwe społecznie programowanie żydowskimi bajkami typu "nadstaw drugi policzek", "błogosławieni cisi i znoszący cierpienia", "zbawienie w niebie", "władza pochodzi od boga", "miłuj bliźniego swego" itd.
    Skutkiem tego programowania jest bierność i bezradność jednostek, oraz arogancja władz. Polak wszystko zniesie - okazuje się że nie każdy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930