Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Polska krajem samobójców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Samobójstwo jest tragedią, Niestety są przyczyny takiego czynu, te przyczyny należy nagłaśniać i o nich dyskutować.

Polska krajem samobójców

Oprócz wielu plag, które spadły na Polskę, ta jest bardzo ale to bardzo zła. W kraju w którym od 6 lat rządzi Partia Miłości, samobójstwa stają się istną plagą, statystyki przerażają.

Jak mówią socjolodzy przyczyn jest wiele , ale generalnie do tego desperackiego czynu doprowadza człowieka stan beznadziei. Jak pisze kryminolog prof. Hołyst :Trudne warunki ekonomiczne, bezrobocie, coraz mniej środków na życie i coraz większa eksploatacja pracownika. To ludzi najbardziej dobija, niektórzy psychicznie nie wytrzymują.

Samobójstwa stają się problemem społecznym. „Od 2009 r. liczba samobójstw rośnie, już skoczyła do ponad 6 tys., a tempo wzrostu jest podobne jak w Grecji. Są  one wskaźnikiem kondycji społecznej, także dezintegracji społeczeństwa. Jeżeli ich liczba rośnie, jest to bardzo mocny wskaźnik, że jest źle”.

W ubiegłym roku przeszła przez Polskę fala samobójstw bardzo ważnych osób, powstało nawet określenie „ seryjny samobójca” , ale samobójstwa nie dotyczą tylko zwyczajnych Kowalskich, nagle okazało się , że zatwardziali przestępcy w więzieniach zaczęli popełniać masowo samobójstwa i to jest bardzo podejrzane.

Samobójstwo jest tragedią danego człowieka , tragedią jego rodziny. Jako zjawisko społeczne świadczy o tym , że w Polsce bardzo źle się dzieje prawie we wszystkich dziedzinach życia.

//wpolityce.pl/wydarzenia/62843-by-zylo-sie-lepiej-haslo-wyborcze-partii-rzadzacej-od-szesciu-lat-brzmi-jak-kpina-na-tle-dramatycznie-rosnacych-statystyk-samobojstw

//wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/438289,wzrasta-liczba-samobojstw-w-polsce.html

 

KOMENTARZE

  • Oczywiście zapomniano wymienić najważniejszą przyczynę samobóstw.
    "Trudne warunki ekonomiczne, bezrobocie, coraz mniej środków na życie i coraz większa eksploatacja pracownika."

    To wszystko nie spowoduje decyzji o samobójstwie.
    Prawdziwą przyczyną jest szkodliwe społecznie programowanie żydowskimi bajkami typu "nadstaw drugi policzek", "błogosławieni cisi i znoszący cierpienia", "zbawienie w niebie", "władza pochodzi od boga", "miłuj bliźniego swego" itd.
    Skutkiem tego programowania jest bierność i bezradność jednostek, oraz arogancja władz. Polak wszystko zniesie - okazuje się że nie każdy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031