Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Idzie prawica.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Australijczycy i Norwegowie powiedzieli dosyć socjalistom z Partii Pracy. Czy te wybory zapoczątkowały globalny proces dochodzenia do władzy partii prawicowych? Po wyborach na Węgrzech i do UE okaże się czy to stały trend.

Proszę się nie bać , nie piszę o prawicy spod znaku JKM, Tonder......, Sendeckiego czy twórcy cywilizacji polskiej Wojtasa. Piszę o pewnych trendach światowych , które daj Boże dotrą do Polski. W dwóch krajach leżących na przeciwległych krańcach globu odbywały się wybory parlamentarne. Tak się złożyło , że w obu rządziły partie socjalistyczne w szerokim rozumieniu tego określenia.

Prawie tego samego dnia (8-9 września) wyborcy pokazali żółte kartki rządzącym socjalistom. W Australii po 8 latach rządzenia najgorszy wynik od 100 lat uzyska Partia Pracy, rząd objęli konserwatyści premiera Tony Abbotta. Pierwszą zapowiadaną obietnicą premiera będzie zniesienie podatku węgłowego, którą wprowadzili ekoteroryści od socjalistów.

Norwegia rządzona od 8 lat również przez socjalistów w jednym z najbogatszych krajów na świecie, musiała oddać pola koalicji partii prawicowych. Czerwono – zielona koalicja poległa dosyć wyraźnie , premierem Norwegii zostanie pani Erna Solberg liderka największej partii prawicowej , partii konserwatywnej.

Wkrótce na wiosnę wybory na Węgrzech , gdzie duże szansę na reelekcję ma prawicowy Fidesz Orbana. Polska na razie opleciona mafijną siecią zielono niebieską przy cichym poparciu czerwonych. Branżowa partia chłopska wieś traktuje jako własność niebiescy z PO zawłaszczają państwo gdzie tylko można w takim stopniu , że chłopcy Milera ze zdziwienia otwierają gęby.

Czas ten chory twór powiązań usunąć ,najpierw w wyborach samorządowych , później parlamentarnych. Obywatele chyba się obudzili, pic na wodę fotomontaż Tuska już nie działa i mimo strasznego nadęcia się propagandystów z mediów, ich działania raczej szkodzą niż pomagają rządzącym.

 

KOMENTARZE

 • ...
  Jarosław! Jarosław! Jarosław!
 • ...
  Proszę nie używać mojego nazwiska w swoim wpisach.
 • @Paweł Tonderski 10:47:35
  Na pewno nie będę używał , ale z tego co wiem Pana nazwisko nie jest zastrzeżone nie pisałem o Pawle Tonderskim , tylko Tonderski , a według portalu moikrewni osób o takim nazwisku jest 51. Czyli uderz w stół a nożyce się odezwą.
 • @Skanderbeg 10:59:09
  Określenie prawica , lewica, zależy od sytuacji w danym kraju. Przykładanie naszej miarki nie zawsze się sprawdza.
 • @Andy 51 11:05:38
  Na tym portalu pisze tylko jeden Tonderski, i warto by było, gdy używa się czyiś nazwisk, podpisywać swój artykuł swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

  Pisowski bohaterze. :)
 • @Andy 51 11:07:55
  To w takim razie pewne jest, że PiS nigdy nie był i nie jest żadną prawicą.
 • -------------- polska prawica ??
  ---------a zaczęło się od katolików / czytaj / polskich żydów ZCHN - zagryzą nas POLAKOKATOLICY / judeochrześcijanie !! -- goju słowiański ! na Madagaskar ????

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031