Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Poprawnie polityczna mowa nienawiści.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poprawni politycznie mogą walić na prawo i lewą oponentów pałką poprawności politycznej atakując kościół i opozycję, ale wara tym, którzy coś złego powiedzą o pederastach lub ideologii gender.

Poprawnie politycznie mowa nienawiści zbiera owoce. Sączenie jadu przeciwko kościołowi i opozycji daje rezultaty. Na czele peletonu jest pan Cyba , który słuchając TVN, TOK –FM, a może czytając Newsweek, GW, wsłuchując się w głosy palikociarni , premiera, SLD, doszedł do wniosku, którymi nakarmiły go te media, że opozycja jest be, a J.Kaczyński jest arcyszatanem i faszystą, człowiekiem , który chce podpalić Polskę. Wziął sprawę w swoje ręce, a raczej pistolet i nóż i począł szukać Kaczyńskiego.

Na szczęście dla Kaczyńskiego , go nie znalazł , ale nienawiść do PiS tak nim kierowała, że nie znajdując Kaczyńskiego zastrzelił dyrektora biura europosła PiS, drugiemu pracownikowi biura  podciął gardło.  Ale poprawnie polityczna nienawiść pracuje pełną parą, efektami sączenia jadu i ataków na kościół , są czyny tzw. nieznanych sprawców, którzy w Krakowie zniszczyli mural z JP II, a w Koszalinie  zdewastowano sanktuarium maryjne. Myślę , że red o chytrym nazwisku Lis może być dumny , jego obsceniczne okładki z duchownym w Newsweeku na pewno zrobiły swoje.

Słowa innego poprawnie politycznego idioty Żakowskiego, na temat Gowina o wyrywaniu chwastów, ukazują dobitnie poziom intelektualny tych osobników.

Ale wszystkich przebija premier Tusk

//www.dailymotion.com/embed/video/x145ciz

To co wygaduje on o Kaczyńskim przypomina dialektykę Goebbelsa o Żydach, taki jest stopień nienawiści onego do lidera największej partii opozycyjnej. Warto zarchiwizować tę wypowiedź Tuska, gdyż usuwanie jej z youtube już się zaczęło.

Niestety jest i zła wiadomość dla poprawnopolitycznych siewców nienawiści zwłaszcza w stosunku do kościoła. Otóż okazuje się że w tym roku jest znacznie więcej chętnych do wstąpienia do seminariów.

 

//wiadomosci.wp.pl/kat,1019387,title,Zdewastowano-maryjne-sanktuarium-na-Gorze-Chelmskiej-w-Koszalinie,wid,15972622,wiadomosc.html?ticaid=111498

//www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/904852,Policja-szuka-sprawcow-zniszczenia-muralu-z-papiezem-Janem-Pawlem-II

//wpolityce.pl/wydarzenia/62271-dane-z-seminariow-przyprawiaja-wyborcza-o-bol-glowy-gazeta-utyskuje-jest-wiecej-chetnych-do-wstapienia-do-seminarium

 

 

KOMENTARZE

 • @Andy51
  Andrzej,

  zastanów się, co ty mówisz?! Jaka mowa nienawiści?

  To jest mowa przeciwko mowie nienawiści przecież.
 • @jazgdyni 11:00:53
  Cześć Janusz,
  kiedyś taki bełkot określali mianem " mowa - trawa ", trochę później mówili "nowomowa".

  Szacunek
 • @
  Premier Tusk (co niełatwe), wielokrotnie w polityce miłości przebił samego siebie;-)
 • @Elis 22:19:42
  Hinduscy fakirzy mogliby się od Tuska uczyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031