Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Namawiają do emigracji. Polacy wspaniałymi dawcami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapaść demograficzna Polski staje się jednym z najważniejszych problemów. Cieszenie się polityków, że otwierają się nowe rynki pracy, może być zgubne dla Polski. Teraz oprócz Europy proponuje się Kanadę , wkrótce Polska stanie się krajem emerytów.

Miało być tak pięknie, Polska wstąpiła do Unii. Niestety oprócz korzyści są bardzo poważne straty jakie ponosi Polska. Emigracja stała się bardzo poważną bolączką dla przyszłości i rozwoju Polski.

Przeważnie na Zachodzie Europy , żyje3,5 miliona osób. Jest to 2,38 miliona osób dorosłych i 1,237 miliona dzieci urodzonych w kraju zamieszkania polskich rodziców. Nie ma co liczyć na powrót tych osób, przeważnie ludzi młodych, którzy za tą samą pracę, którą wykonywali lub wykonywaliby w Polsce, na Zachodzie zarabiają 4 i 5 razy więcej. Polscy politycy cieszyli się możliwości a pracy dla Polaków w kolejnych krajach Europy. Ale nie zauważali , że znaczna część z nich do kraju nie wróci.

Przerażające jest to , że w Polsce kobiety nie chcą rodzić dzieci, związane to jest z polityką rządu. Natomiast w okresie klęski demograficznej w Polsce, na Zachodzie urodziło się aż 1 237 000 polskich dzieci. Dla przykładu w Wielkiej Brytanii w kraju gdzie jest polityka prorodzinna faktyczna a nie deklarowana, w rodzinach polskich , polskie kobiety rodzą najwięcej dzieci ze wszystkich grup emigracyjnych mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Od wprowadzenia stanu wojennego do chwili obecnej z Polski wyjechało kilka milionów Polaków, w latach stanu wojennego uciekali przed dyktaturą i w poszukiwaniu wolności, obecnie wyjeżdżają głównie ze względów ekonomicznych. Jeszcze kilka – kilkanaście lat temu wielu Polaków zostawało w Polsce gdyż czuło się patriotami, teraz , gdy patriotyzm jest wyśmiewany wręcz szykanowany, a szkołach ogranicza się naukę historii, wielu młodych czuje się obywatelami świata i wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego życia.

Ponieważ Europa zaczyna odczuwać skutki socjalistycznych rządów i socjalistycznych działań urzędników UE zaczyna proponować się Polakom Kanadę gdyż jest tam rynek pracy.

Idziemy w ślady Irlandii , z której w okresie wielkiego głodu wyjechało około 50% populacji a ludność zmniejszyła się z 6 do około 3 mln. Nam jeszcze trochę brakuje, ale przy tak prowadzonej polityce idziemy w stronę zachwiania równowagi biologicznej w Polsce.

Polska staje się bardzo hojnym dawcą, dawcą umysłów młodych ludzi ich energii pomysłowości i ich rodzin , które zaczną pracować na rzecz rozwoju nowych krajów osiedlenia.

 

  

//praca.interia.pl/news-rynek-pracy-w-kanadzie,nId,1022762

 

//szczesniak.pl/2278

 

KOMENTARZE

 • @
  Kto nam szykuje wielki głód?
 • -------hmmm JP2 namówił Polaków na wejście do UE
  -------- CEL był jeden --Polacy mieli i mają za zadanie NAPRODUKOWAĆ małych chrześcijan wszędzie gdzie się da !! nie tylko w laickiej Europie -kto to widział ?!!! kościoły w dyskoteki zamieniać !! ----- po wypędzeniu Polaków z Ojczyzny -PLAN REALIZUJE się

  http://www.rmf24.pl/raport-wikileaks/polska/news-wikileaks-polska-miala-byc-koniem-trojanskim-watykanu,nId,312425
 • @goodness 11:55:22
  Idziemy śladami Irlandii, nie o głód chodzi ale o emigrację
 • @Amarant 13:46:18
  Ponieważ tak jest jak piszesz, dlatego tym bardziej tą szarą rzeczywistość można a nawet należy zmieniać. Do zmian potrzebni są młodzi ludzie, ale właśnie rządzący robią wszystko, żeby ci młodzi z powodu braku perspektyw wyjeżdżali. Może komuś chodzi o to żebyśmy byli pariasami Europy ?
 • Okupacja Polaków
  Właśnie się dowiedziałem od znajomego, że w Czechach na dziecko dostaje się 11000 zł rocznie.
  Patrzałem sobie na ceny nieruchomości i są przystępniejsze.
  Co do szczepień obowiązkowych dzieci w Czechach lista jest bardzo krótka.
  W Czechach na głowę obywatela inwestycje zagraniczne są kilka razy wyższe.
  Jeśli masz działalność gospodarczą to w Czechach zus jest rozsądny - od dochodu, a nie ryczałtem ponad 1000.
  Piwo mają naturalne - możesz dużo wypić i głowa nie boli.
  Czesi się nie stresują pracą.
  Tak sobie myślę że trzeba być masochistą lub mieć układy, aby żyć w Polsce.
 • Od 6 lat nasila się polityka proemigracyjna.
  W tvn i polszmatach ciągle o tym jacy to Polacy są doceniani... żeby mogli to załadowali by nas w pociągi i samoloty i opłacili bilety.
  Oprócz neilicznych inni mają żyć od wypłaty do wypłaty.. żyć w strachu.. nie podskakiwać.. cieszyć się, że jest praca, nieważne za ile.
  Starych nie reanimować po 67 roku życia ...
  Wtedy przyjdą inni.........
 • @Astra 16:41:29
  --ależ tak !!! inni JUDEOCHRZEŚCIJANIE

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomasonska-rewolucja-w-pseudo-kosciele-katolickim-wyznania-judeochrzescijanskiego-duchowniaka-2012-12
 • @NUS 16:06:31
  Jeszcze można być patriotą lub romantykiem.
 • @Astra 16:41:29
  Ale musi być jeszcze siła robocza, która na nich ma pracować, pracować na rasę panów.
 • @ninanonimowa 16:57:08
  / trochę kiepskie tłumaczenie/

  http://www.youtube.com/watch?v=gSP-sfGCehA
 • @Andy 51 16:59:00
  Napiszę Ci coś optymistycznego.. W II programie TVP, jakieś 2 m-ce temu leciał film BBC o naszych jedynych przyjaciołach Węgrach.
  Oczywiście pełen histerii jacy to oni faszyści.
  Aleeeeee.... słyszałam też głosy Żydów węgierskich, rozżalonych tym, że pełno antysemitów i.t.d... Jakaś nauczycielka muzyki twierdziła, że jednak wyjedzie do Izraela a po tym informacja uwaga..... że już ponad 4 tysiące ich wyjechało...
  To może my przesadzamy nie tylko z poprawnością wobec nich, ale też z ich mocnym umocowaniem tutaj. Mnie wydali się strachliwi, ci nasi przyszli właściele naszych ziem no i rąk do pracy na nich....
 • Powrócą się!
  Rodacy nasi ukochani, przez reżim bolszewicki z Ojczyzny na poniewierkę wygnani, wrócą już niedługo do macierzy. Niech no tylko u nas się ruszy, a wszak Warszawa już się szykuje a i Opole, jak na dzień dzisiejszy, już też w pogotowiu stoi, to strumieniem Polonia napłynie nam na pomoc. Bo skoro już i Stefan Czarniecki się w środku zimy przez Morze Północne wpław puścił, dla Ojczyzny ratowania, to i nasi jakoś z zagranicy dojadą albo i piechty dojdą.

  Dziatwę nieletnią zostawią pewnie na razie po domach, ale potem się ściągnie gówniarzy, gdy tatusiowie już u nas na Ojczyźnie posprzątają. No chyba, że jaki łebek, z porządnego, polskiego domu, nie wytrzyma i samotrzeć się do Starej Ojczyzny wyrwie, by nam w działaniach dopomóc. To my go tu na szybko do harcerzy wcielimy i przeszkolimy, będzie batalion służby pomocniczej organizowany, to się szczawie przydają.

  Niech no teraz tylko pierwsze deszcze zejdą i zaczynamy, tym razem już urzędowo, bo Rozkazy nadeszły konkretne i podpisane. Myśleliśmy tu po cichu, w gronie koleżeńskim, że do przymrozków grudniowych przyjdzie poczekać, ale nie, Dowódctwo nasze cwane, wykorzystać widocznie aktualny rozpiździec w sytuacji geopolitycznej zamiaruje, bo to i Mulat i Czekista teraz Syrią zajęci a i eurofaszyści zza Odry też jakieś pseudowybory do Bundestagu swojego mają. A podczas gdy mocarstwa wokół swoich spraw się krzątają, to my u siebie posprzątamy po cichu, rodziny Wałęsów, Tusków i Jaruzeli się zgładzi i zakopie, by ślad po ścierwach zdradzieckich nie pozostał. A jak się poszczęści, to Wigilia nam wreszcie w wolnej Polsce nastanie!
 • @Pan podporucznik 17:54:59
  Mądrego to i przyjemnie poczytać,
  Szczęść Ci Boże i rychłego awansu boś wart tego
 • @Astra 17:23:57
  Nasi nie chca do Izraela tak im tu dobrze
 • @Pan podporucznik 17:54:59
  Poruczniku oby tak bylo.
 • @Nathanel 17:32:30
  Niestety naszych interesuje tylko antysemityzm, polonofobie maja gdzies.
 • @Pan podporucznik 17:54:59
  I znów ta niezachwiana pewność, że będzie lepiej.
  Jak się wspaniale czyta, oby tak właśnie było;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031