Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

W Polsce mamy swoją Norymbergę. Spektakl trwa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli transmituje się przez kilka godzin proces Katarzyny W. niczym proces z Norymbergi, to dlaczego nad sądem nie lata błękitny śmigłowiec TVN a sądu nie pilnują żandarmi.

Zidiocenie polskich mediów sięgnęła zenitu. Żółte paski na wszystkich programach rozgrzewały się do czerwoności, co takiego się stało? Czyżby transmitowano proces twórców stanu wojennego Kiszczaka i Jaruzelskiego, nie, a może proces tych co doprowadzili do ruiny polskie stocznie i polski przemysł, też nie. To mydlana kilkugodzinna opera w telewizjach w tym tzw. publicznej, której bohaterką jest Katarzyna W.

W całej tej medialnej szopce brakowało mi nad sądem błękitnego śmigłowca z TVN i uzbrojonej po zęby żandarmerii wojskowej pilnującej budynku sądu.

Cała Polska odcięta jest od informacji. Polacy mają żyć jednym, procesem matki oskarżonej o zabójstwo własnej córki. Nie chcę wypowiadać się na temat dziennikarzy, gdyż lepiej ode mnie zrobił to Max Kolonko. Zainteresowanym polecam link z youtube.

Sędziowie tak skłonni do utajniania procesów, niedopuszczania do nagrywania spraw, w tym wypadku są aktorami w zaserwowanej operze mydlanej, której w dawnych czasach odbiorcami byłyby pokojówki i pensjonariuszki. Kto ogląda ten żenujący spektakl nie wiem, ale coraz mniej dziwie się tym, którzy nie płacą za abonament TV.

 

 

//wpolityce.pl/artykuly/61607-tvn24-polsat-news-tvp-info-wielki-dzien-telewizji-nieinformacyjnych-ponad-siedem-godzin-transmisji-z-sadu-od-czego-okazal-sie-dzis-wazniejszy-proces-katarzyny-w

//www.youtube.com/watch?v=KpItuOjYz8Q

 

 

KOMENTARZE

 • @Amarant 16:05:34
  Myślę, że mimo wszystko propagandziści się zawiedli. Niezbyt wielki procent kobiet dał się zwieść na ten chłam.
 • @Andy51
  Tak,
  doprawdy to jest żenujące. Transmisja 7-godzinna jąkającego i mówiącego niezbornie obrońcy.
  Zbrodnia, jakich corocznie mamy sto.

  Woda z mózgu dla tłuszczy. Jak gilotyna na placu miasta za francuskiej rewolucji.
 • @jazgdyni 17:39:25
  Jednak coś mi się wydaje , że gawiedzi do oglądania takich żenujących spektaklów coraz mniej.


  Pozdrowienia
 • @
  ...jeśli taki spektakl, to na pewno coś forsują takiego, czego opinia publiczna nie powinna tykać...coś na pewno podwodnego się dzieje, lub będzie działo...trzeba wnikliwie obserwować 5*...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 21:30:08
  Niedaleko od Ciebie w Olkuszu była fabryka garnków, do tych garnków potrzebne były przykrywki i właśnie cały przemysł propagandy służy do tego żeby coś przykryć, dlatego trzeba być czujnym jak ważka , mieć oczy i uszy otwarte, cóż oni tą nieszczęsną sprawą chcą przykryć.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930