Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

W Polsce mamy swoją Norymbergę. Spektakl trwa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli transmituje się przez kilka godzin proces Katarzyny W. niczym proces z Norymbergi, to dlaczego nad sądem nie lata błękitny śmigłowiec TVN a sądu nie pilnują żandarmi.

Zidiocenie polskich mediów sięgnęła zenitu. Żółte paski na wszystkich programach rozgrzewały się do czerwoności, co takiego się stało? Czyżby transmitowano proces twórców stanu wojennego Kiszczaka i Jaruzelskiego, nie, a może proces tych co doprowadzili do ruiny polskie stocznie i polski przemysł, też nie. To mydlana kilkugodzinna opera w telewizjach w tym tzw. publicznej, której bohaterką jest Katarzyna W.

W całej tej medialnej szopce brakowało mi nad sądem błękitnego śmigłowca z TVN i uzbrojonej po zęby żandarmerii wojskowej pilnującej budynku sądu.

Cała Polska odcięta jest od informacji. Polacy mają żyć jednym, procesem matki oskarżonej o zabójstwo własnej córki. Nie chcę wypowiadać się na temat dziennikarzy, gdyż lepiej ode mnie zrobił to Max Kolonko. Zainteresowanym polecam link z youtube.

Sędziowie tak skłonni do utajniania procesów, niedopuszczania do nagrywania spraw, w tym wypadku są aktorami w zaserwowanej operze mydlanej, której w dawnych czasach odbiorcami byłyby pokojówki i pensjonariuszki. Kto ogląda ten żenujący spektakl nie wiem, ale coraz mniej dziwie się tym, którzy nie płacą za abonament TV.

 

 

//wpolityce.pl/artykuly/61607-tvn24-polsat-news-tvp-info-wielki-dzien-telewizji-nieinformacyjnych-ponad-siedem-godzin-transmisji-z-sadu-od-czego-okazal-sie-dzis-wazniejszy-proces-katarzyny-w

//www.youtube.com/watch?v=KpItuOjYz8Q

 

 

KOMENTARZE

 • @Amarant 16:05:34
  Myślę, że mimo wszystko propagandziści się zawiedli. Niezbyt wielki procent kobiet dał się zwieść na ten chłam.
 • @Andy51
  Tak,
  doprawdy to jest żenujące. Transmisja 7-godzinna jąkającego i mówiącego niezbornie obrońcy.
  Zbrodnia, jakich corocznie mamy sto.

  Woda z mózgu dla tłuszczy. Jak gilotyna na placu miasta za francuskiej rewolucji.
 • @jazgdyni 17:39:25
  Jednak coś mi się wydaje , że gawiedzi do oglądania takich żenujących spektaklów coraz mniej.


  Pozdrowienia
 • @
  ...jeśli taki spektakl, to na pewno coś forsują takiego, czego opinia publiczna nie powinna tykać...coś na pewno podwodnego się dzieje, lub będzie działo...trzeba wnikliwie obserwować 5*...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 21:30:08
  Niedaleko od Ciebie w Olkuszu była fabryka garnków, do tych garnków potrzebne były przykrywki i właśnie cały przemysł propagandy służy do tego żeby coś przykryć, dlatego trzeba być czujnym jak ważka , mieć oczy i uszy otwarte, cóż oni tą nieszczęsną sprawą chcą przykryć.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031