Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Europejczykom wkrótce będzie można nas…….ć na łeb

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Islamiści czują się w Europie coraz pewniej. Korzystają z naszego bogactwa, praw, przywilejów. W wielu krajach , które ich przyjęły stanowią znaczącą mniejszość. Nie chcą się asymilować, wprost przeciwnie, chcą nam narzucić swoje prawa.

 Europejczykom wkrótce będzie można nas…….ć na łeb

 

W mniej  więcej tym samym czasie zdarzyły się dwa wydarzenia , których   w głównej mierze  „bohaterami ” są islamiści  ze Sztokholmu i Londynu. W Sztokholmie w czasie interwencji policji została zastrzelony emigrant , który rzucił się z nożem na policjantów. Co zrobili jego pobratymcy ? wyszli na ulicę paląc i niszcząc co się da. Zamieszki trwały kilka dni.

W Londynie idącego spokojnie drogą żołnierza atakuje dwóch islamistów , odcina mu głowę maczetą  sprawca krzyczy ,  Allach Akbar, potem czarnoskóry islamski fanatyk z zakrwawionymi rękami i tasakiem i nożem w rękach wypowiada się do kamery wskazując ,że Koran , zainspirował go do zbrodni.

Co robią media , manipulują nagraniem , wycinając z nagrania słowa mówiącego , że islam był inspiracją do tej zbrodni. Poprawnopolityczne media o mordercy zamiast czarny osobnik mówią o kimś o nieeuropejski wyglądzie. W prasie odzywają się pożyteczni idioci dziennikarscy , którzy łykają brednie islamistów jak kaczka kluski. I tak  jakiś islamista mówi , że mordercę chciał zwerbować brytyjski wywiad , z kolei banda islamskich łobuzów oskarża policje szwedzką , że ci wyzywali ich od szczurów , czarnuchów i tak dalej. Ja się pytam , czy jeżeli nawet tak  było to jest to powód do mordu , grabieży , wandalizmu.

Mało tego premier  GB konserwatysta Cameron mówi, żeby żołnierze duma Albionu  raczej siedzieli   w koszarach i nie prowokowali islamistów. Czy sam brytyjski mundur miałby prowokować islamistów , tego premier nie wyjaśnił. Koniec świata. Wpuszczamy gości do naszego domu a oni zamiast przystosować się do naszych praw i obyczajów, chcą żebyśmy my przystosowali się do nich. Oni mogą mordować, palić, rabować, my musimy to akceptować. Bo jak powiemy nie, tu jest Europa dość tego , jak wam się nie podoba, to won stąd, wówczas pożyteczni idioci nazwą nas rasistami.

Czy następnymi w kolejce będą nasze kobiety, matki, żony, córki, siostry, bo im przyjdzie na nie ochota, a jak staniemy w ich obronie to będziemy rasistami? Czy po kobietach przyjdzie czas na nasze dzieci , chłopcy będą uczeni na imamów i na terrorystów , dziewczynki będą odaliskami.  Przecież to już była za czasów imperium otomańskiego.   Wszystko dąży w tym kierunku. Jeżeli się nie opamiętamy to nasze wnuki będą żyły w europejskim kalifacie.  Arabowie powstrzymani przez Karola Wielkiego w 732 r w bitwie pod Poitiers nie zdobyli Europy. W XX wieku sami ich wpuściliśmy , a polityka multi kulti  i poprawności politycznej przynosi wyniki w postaci morderstw w imię Koranu.

Czy w Europie wkrótce  szariat będzie obowiązującym prawem ? pytanie retoryczne ale bardzo zasadne.

KOMENTARZE

 • KOMPROMIS ...
  Proponuję kompromis:

  my wycofujemy się z Iraku, Afganistanu, Palestyny, Izraela, Syrii, Libii, itp.

  A oni wyjeżdżają od nas. Zapewnimy im infrastrukturę na TAKIM SAMYM POZIOMIE, jak w Europie, a nawet lepszym.

  Ponadto rozprawiamy się z naszą klasą polityczną, która do tego doprowadziła (orzeczenie: ZDRADA STANU, wyrok: KARA GŁÓWNA)

  i tyle ...
 • Szanowny Autorze
  To pokłosie lewackiej polityki multikulti w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania czy Francja. Przyjeżdżają korzystają z socjalu, praw ale kąsają rękę która ich karmi. Z drugiej strony nie dziwię się, że gardzą naszą cywilizacją, gdzie dominuje poprawność polityczna (np. "prawa" pederastów do adopcji dzieci) i w chory sposób pojęta tolerancja. Głosujcie dalej na lewackich polityków, a będziecie bać się we własnym kraju takich szumowin. Rozpoczęła się era w Europie walki o przetrwanie. Masa krytyczna przekroczyła dopuszczalną granicę i albo się tych ludzi eksmituje z Europy albo nasze wnuki będą żyć w piekle. Piekle jakie my im zgotujemy. Dlatego wszystkich tych którzy nie potrafią się asymilować z NASZĄ cywilizacją powinno się eksmitować niech sobie jadą wypasać kozy na swoich pastwiskach. Trudno.. Albo akceptują NASZE zasady albo do swojego domciu.. i nie ma w tym żadnego rasizmu. To jest trosk o nasze wnuki kochani Europejczycy.
 • Szanowny Autorze
  Widać wyraźnie, że to jest ekspansja islamu . Jeśli Europa nie zacznie szybko i skutecznie się przed tym bronić to za 50 lat będzie islamska.W piątym wieku cywilizacja śródziemnomorska padła pod naporem barbarzyńców prących głównie ze wschodu, konsekwencją było kilka tzw. ciemnych wieków. Jeśli to prawda że historia lubi się powtarzać to mamy do czynienia z początkiem końca. Kto nie ma zdania na ten temat niech poczyta książki znanej dziennikarki Oriany Fallaci. 5 Lat temu jak bylem w UK to już wtedy to co się dzieje teraz było do przewidzenia. Ogólnie podtrzymuje swoje zdanie że wszystkich brudasów powinno się zapakować w kontenery wsadzić do samolotów transportowych i wysłać z biletem w jedną stronę do Pakistanu, Afganistanu, Indii i innych skąd przyjechali. Jeśli się tego nie zrobi będzie coraz gorzej bo oni rozprzestrzeniają się jak wirus. Jeśli Państwa nie wiedzą jak to zrobić to niech przyjrzą się Adolfowi Hitlerowi - on sobie szybko radził z wywożeniem niechcianych populacji. A więc wygońcie muzułmanów, jeśli taka wasza wola. Czy to muzułmanie dokonali jednego z najbrutalniejszych morderstw w Wielkiej Brytanii? Tak. Czy to częścią religii muzułmanów jest dżihad? Tak. Czy to biali, w szczególności chrześcijanie, nagminnie prześladowani są i mordowani w muzułmańskich krajach? Tak. Czy to religia jest źródłem przemocy i nienawiści wobec innowierców w muzułmańskich społeczeństwach? Tak. Przemoc się nie zacznie, tylko skończy. Nie będzie muzułmanów, nie będzie już więcej takiej przemocy. Skoro oni w swoich krajach nie pozwalają na inną religię i traktują obcych jak barachło, postępujmy tak samo, chcą żyć w Europie to swoja religie niech zostawia tam skąd przyjechali, żadnych meczetów w Europie, żadnego koranu ani jednej książeczki, Tak traktują m.innymi w Saudii Arabii, spróbuj przywieźć tam biblię, za chrześcijaństwo głowa idzie na szafocie, zabić małą dziewczynkę, rozcinając jej vaginę żeby ją zgwałcić to jest to co muzułmanie potrafią i nikt ich za to nie karze.
 • @Ranger 09:08:28
  Ty lewacki kutasie i ich agencie, ja w tych krajach żyłem i pracowałem 12 lat, ty lewacka i kopiująca przybłędo. Z cymbałami mi nie po drodze, ty lewacki łyku.
 • Szanowny Autorze
  Problemem nie jest nadmiar wolności obywatelskich, tylko rozbuchany socjał. Trzeba go znieść, przynajmniej dla imigrantów i pierwszego pokolenia urodzonego w kraju. Imigracja znacznie osłabnie, a ci którzy zdecydują się przyjechać, będą uczciwymi ludźmi chcącymi zarabiać w tym kraju, przez co też zaczną nabierać szacunku do tutejszego społeczeństwa i prawa i zaczną się asymilować. A co do obecnych problemów, to za jakikolwiek poważny konflikt z prawem(sprawę karną) imigrant lub pierwszy potomek urodzony w kraju powinien otrzymać one-way-ticket do kraju pochodzenia (ojca).
 • Szanowny Autorze
  Winnymi tego stanu rzeczy są lewacy i liberałowie kwestionujący podstawowe wartości chrześcijańskie i fundament społeczeństwa rodzinę. Oni tak naprawdę mają gdzieś nie tylko własne społeczeństwa ale także tych emigrantów. Walcząc z rodziną i lansując te swoje lewackie pomysły jak wolne związki, aborcje na masową skalę, narkotyki,małżeństwa gejowskie etc doprowadzili do tego,iż bardzo spadła dzietność, wiele związków jest bezdzietnych zarówno z powodu lansowanej mody jak i bezdzietności wynikającej właśnie z aborcji etc. Aby mieć tanią siłę roboczą do najbardziej prymitywnych prac sprowadzili sobie ludzi o zupełnie innej kulturze, religii , wyznawanej wartościach etc. Zamknęli ich w gettach i kazali się dostosować własnemu społeczeństwu a nie emigrantom , do kultury, religii tychże emigrantów. Koszty w postaci zasiłków dla nich przerzucili na podstawowe warstwy społeczeństwa , czyli klasę średnią.Oni po prostu mają gdzieś swoje społeczeństwa i tych emigrantów jednocześnie, odpowiada im ten stan rzeczy jaki jest obecnie. Ich przecież te mordy, przestępczość emigrantów nie dotyka tylko normalnego sklepikarza, taksówkarza, robotnika,żołnierza etc. Ponadto ogromna ilość lewaków żyje z propagowania swoich chorych idei bo dostają ich przeróżniste organizacje wielkie dotacje , subsydia etc. To cały przemysł. Aborcja też ogromny przemysł, bogate kliniki,bogaci lekarze tym się zajmujący. Tu nie chodzi o żadna wolność,podobnie z narkotykami. Tu chodzi o wielki szmal. Tak samo jak te wszystkie organizacje, prawa zwalczające rasizm, ksenofobie walczące o praw mniejszości. też chodzi o szmal. To tego wystarczają podstawowe wartości chrześcijańskie jak nie krzywdzenie nikogo, nie zabijanie , nie okradanie, szanowanie godności każdego człowieka etc ( nie ma ci Greka etc). Po cholerę jakieś struktury administracyjne do zapewniania równości wobec prawa jak lewacy właśnie te równość gwałcą przyznając więcej praw mniejszościom, wymuszają na sądach stosowanie łagodniejszych kary za to samo przestępstwo lub wprost uwalnianie od winy etc... Podają się za racjonalistów ale nie pozwalają stosować zasad naukowych do badania zjawiska przestępczości, patologi wśród różnych mniejszości. Za tym wszystkim stoją pieniądze. Oni okradają nas z podatków właśnie wymyślając coraz to nowe organizacje, powody do ich powstawania, zwalczania, lub propagowania jakiś bzdurnych idei. My za to płacimy nie tylko brakiem bezpieczeństwa ale także dosłownie pieniędzmi. Czekam na transmisję, na której tę lewicową kurwę - Ingrid Loyau-Kennett lub jej podobnych - z 10 islamistów gwałci, a my popatrzymy bez osądzania tego, co jej robią, oczekują zakończenia - poderżnięcia jej gardła.
 • Walcz albo giń!!!
  http://www.nacjonalista.pl/2013/05/25/wystarczy-nacjonalisci-walcza-na-ulicach-z-imigrantami-w-sztokholmie/
 • Fajny komentarz z sieci.
  Brakuje mi tu tylko wzmianki o bardzo glosnej przez ostatnie dwa lata sprawie pakistanskich gangow specjalizujacych sie w uwodzeniu i gwalceniu bialych nastolatek. W tej sprawie nie udalo sie mediom ominac problemu pochodzenia etnicznego przestepcow, ale zdrowo sie gimnastykowaly relacjonujac to wydarzenie.Coraz mniej w tym, moim zdaniem, poprawnosci politycznej, a coraz wiecej strachu lub politycznego wyrachowania. Zastanawiam sie, na ile 'zaproszenie do UK emigrantow z Europy Wschodniej bylo niesmiala proba 'wyparcia'jednej grupy emigrantow inna. Proba, ktora mogla sie powiesc tylkow niewielkim stopniu, zwazywszy, ze emigranci z krajow postkolonialnych mieli wiecej czasu na stworzenie wplywowych lobby, a pocztkowo bazowali tez na silnym poczuciu winy bylych kolonizatorow.. My tu tkwimy pomiedzy miejscowymi, dla ktorych jestesmy biali, ale nie wystarczajaco, a islamskim panstwem w panstwie. Zapytalam kiedys znajomej Angielki co mysli o tym,ze najpierw zalala ich fala pakistanskiej emigracji, a teraz nas. "Wy nie podkladacie bomb"odpowiedziala.
 • @Ranger 09:54:57
  Nie będę lewacki kutasie i przybłędo komentował twego wpisu bo to portal polski nie anglojęzyczny. Wiedz kutasie, że ja byłem supervisorem a następnie superintendentem w serwisie US Navy 12 lat, potem w innych firmach na B. Wschodzie, lat 6, więc j. angielski mi nie obcy, jak jazgdyni, czy już sp. Seawolfowi, my się kutasie lewacki i łyku z czworaków nim nie popisujemy. Żegnam łyku, bo tacy jak ty zdolności honorowej nigdy nie mieli, nie mają i nigdy mieć nie będą.
 • za to, co wyrabiali angole na całym świecie przez ostatnie 500 lat
  należałoby ich na kilka pokoleń oddać Arabom w niewolę.
 • @Ultima Thule 08:40:53
  to nie jest kompromis.

  Zakłada, że jedne narody mają w dalszym ciągu siedzieć na "ropie", pławić się w słońcu, a inne nie.
 • W pułapce Londonistanu.
  W pułapce Londonistanu. Gdy rząd Camerona zalegalizuje “związki homoseksualne”, radykalni islamiści dostaną do ręki kolejny oręż. http://wpolityce.pl/artykuly/54411-w-pulapce-londonistanu-gdy-rzad-camerona-zalegalizuje-zwiazki-homoseksualne-radykalni-islamisci-dostana-do-reki-kolejny-orez - To dopiero początek.... Krótko i prosto. Gdy się samemu, z własnej i nieprzymuszonej woli i chęci w imię euro-polit.poprawności i jakichś euro-neo-ponoć wartości do własnego domu zaprasza obcego o kompletnie innej kulturze to trzeba umieć przewidzieć tegoż konsekwencje. Zwykła logika. Przyczyna i skutek. Gdy ponadto gościowi zapewnia się i gwarantuje pewne prawa to nie dziwota, że z nich w dogodnej dla siebie sytuacji korzysta. Staje się równym gospodarzowi. Takoż przyczyna i skutek. PS. Ja używam nazwy zapożyczonej od Polaków bywających tamże w czasie II WŚ i po niej. "Londyniszcze". Mają to, na co zasłużyli... Czyli multikulturowe, multireligijne społeczeństwo. Jakże łatwo jest je skłócić. Jak łatwo kontrolować i wprowadzać restrykcje przeciw obywatelom. Nikt nie wychodzi wtedy na ulice, każdy siedzi przestraszony w domu. I święty spokój. Zamiast patroli policji - patrole strażników islamu, z tasakami i maczetami w rękach - postrach alkoholików, ćpunów i pederastów. Cała ta propaganda typu gender, dewiacji i rozwiązłości ma wzmocnić jeszcze konflikty pomiędzy ludźmi. Kościoły chrześcijańskie straciły autorytet i wpływy na masy ludzi! Islam jest teraz brutalną zaporą dla inżynierii społecznej współczesnego świata. Zamiast średniowiecznych stosów przeciw dzisiejszym heretykom - noże, bomby i maczety. A diabły w rządach stoją i mieszają w tych ludzkich kotłach! A następstwa multi kulti i naporu lewactwa mogą być takie: http://www.savetubevideo.com/?v=74UGqGN23II Link trwa 25 minut. Z polskim lektorem. Radzę obejrzeć i wysłuchać do czego to doprowadziło w Szwecji. "Elity rządzące" chcą powiedzieć ludziom , poprzez lansowanie homoseksualizmu, że te tłumy ludzkie nic dl nich nie znaczą i traktują ich jak zwierzęta, tym samym wystawiają świadectwo o sobie, jako elitach zbrodniczych, które powinny być wyeliminowane , ponieważ stanowią raka na ciele populacji ludzkiej, gdy one same uważają się za bogów. Przecież one nic nie znaczą bez populacji.
 • @Ultima Thule 08:40:53
  Co to ma wspólnego jedno z drugim ?
 • @Kula Lis 62 08:56:00
  Zgadzam się z Tobą.
 • @interesariusz z PL 10:21:37
  A co wyrabiali z Polakami Niemcy z Rosjanami przy wsparciu Austriaków przez 120 lat niewoli.
 • @interesariusz z PL 10:22:44
  Niech się pławią. Ja im tego nie zazdroszczę. Mają ropę, niech korzystają. Niech nawet ustanawiają kartele i windują ceny niebotycznie. Będzie to jedynie budziło moją OGROMNĄ RADOŚĆ ...
 • Kula Lis&Ranger
  Panowie wypijcie szklankę wody , może emocje się wyciszą.
 • Również uważam, że to wojna cywilizacji - i to bezwzględna.
  Europa na własne życzenie pozbywa się chrześcijańskiej cywilizacji.
  Walcząc z nią, jednocześnie przez lata ściąga (nie czarujmy się, wyłącznie dla mamony) emigrantów o zupełnie innej i bardzo agresywnej kulturze muzułmańskiej.
  Próbują zrozbić, z kultury na której wzrośliśmy zabobon, wykorzenić ją - a wiadomo,że pustka musi być czymś zapełniona - no i zapełnia się niestety, gejami, ateistami, ludźmi nijakimi, żyjącymi zgodnie z ich przekazem medialnym.
  Ta pustka jest wg mnie taką religią nicości. Może się kazać, iż nasz polski katolicyzm, tak atakowany w UE, oraz właściwy naszemu charakterowi sceptycyzm co do nowych ideologii ,ochroni nas przed tym zalewem. Tylko trzeba głośno i wyraźnie bronić tego co akceptujemy, nie oglądając się na inne nacje.
  Jestem zaniepokojona tą wojną kulturową, to się niestety zaczęło i nie wiadomo jak zakończy.....
 • @Astra 10:52:02
  Huntington, przewidział taką sytuację w książce " Wojna cywilizacji "
 • @Andy 51 10:48:05
  przeczytaj dokładnie komentarze, a zorientujesz się, że to ranger powinien zostać wypierdolony stąd i to na zawsze ...
 • @Kula Lis 62 09:46:28
  "za jakikolwiek poważny konflikt z prawem(sprawę karną) imigrant lub pierwszy potomek urodzony w kraju powinien otrzymać one-way-ticket do kraju pochodzenia (ojca)." Wraz z całą rodziną, inaczej to nie zadziała. A oni w pełni przyswajają odpowiedzialność zbiorową, więc to jest w porządku.
 • @Ranger 11:44:26
  spadaj śmieciu ...
 • @Ranger 11:33:18
  Kolego proszę nie używać słów , powszechnie uznawanych za niecenzuralne.
 • @bez kropki 12:05:30
  Jestem tego samego zdania.
 • @Andy 51 13:55:01
  ...Andy ...nie wiem czemu trzymasz tego żydowskiego trola rendżera na swoim blogu ...wyraźnie rozpieprza dyskusje...dajże mu dzień wolnego, żeby trochę mu rubaszny czerep ochłonął...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Ranger 16:45:18
  Dlaczego postponujesz Kule Lisa ?
 • @trybeus 17:52:43
  Pod jego postami, 0 dyskusji, to się podczepił pod inny i faktycznie rozbija swoim chamstwem całą dyskusję.
 • @Ranger 18:50:51
  Przegiąłeś zaczynam Cię kasować
 • @Andy 51 19:16:20
  no wreszcie ! ;-)
 • @Ranger 19:01:30
  Że niby jestem katolicką suką ??
  Ty tam siedziałeś, jak Radwańskie grały??
  No coż, napiszę tak - podobnie jak one i wielu innych m.in.Lewandowski, należę do grona tych Polaków, którzy uczestniczą w akcji "Nie wstydzę się Jezusa"
 • @Ranger 19:43:04
  Tylko nie zrób teraz z siebie ofiary "odwiecznego polskiego antysemityzmu" jak twój rodak Meller.
  Tu chodzi tylko o twoje chamstwo i wulgaryzmy.
 • @Ranger 20:00:11
  (niektorzy gogluja tylko polska wersje Google)..taa, a ty masz angielską klawiaturę i piszesz z Biłgoraja ...nie wiem po co takich kutas€w Opara tu trzyma ...takich kutasów jest tutaj co nie miara ...działają pod kilkoma nickami ...rozpieprzają dyskusję ...rozpracowują normalnych blogerów mentalnie, psychicznie i emocjonalnie ...z takimi dyskusja jest niemożliwa, ponieważ dla nich ważne są komenty, które sprowokują ...za to mają płacone ...zamierzam przypomnieć Grupę Antymaterialny, która zaczęła swoją aktywną działalność na tym portalu...mój post zniknął w krainie 404, ale mam go w moim archiwum...
 • Czy dzisiejsza Francja a może i Europa już jest stracona dla cywilizacji euro-chrześcijańskiej?
  - I oto na naszych oczach przejmują ją islamiści?

  Jean Raspail napisał w 1973 roku książkę pt. "Obóz świętych", która pokazuje ku czemu zmierza lewacka Europa. Mijają lata od tego wydarzenia a my możemy obserwować na własne oczy, że ten czarny scenariusz ziszcza się na naszych oczach.

  „Obóz świętych” to kasandryczna przepowiednia Jeana Raspaila, kronikarza starego ładu i bezlitosnego krytyka kierunku, w którym zmierza współczesna kultura.

  Tysiące głodnych Hindusów, na pokładzie tyleż ogromnej, co żałosnej, rozpadającej się, nieuzbrojonej armady udaje się w podróż do lepszego świata. Bezbronny tłum, z racji swojej liczebności, stanowi śmiertelne zagrożenie dla Europy, która staje przed dylematem – powstrzymać nadciągającą katastrofę, czy też uznać rzecz za wyzwanie dla swego humanitaryzmu.

  Przedstawiając tę wizję przyszłości, Jean Raspail, francuski rojalista i tradycjonalista, w najmniejszym nawet stopniu nie sili się na obiektywność. Fabuła „Obozu świętych” umiejscawia tę powieść w okolicach political fiction, ale wiarygodność sekwencji zdarzeń i psychologii bohaterów schodzi na dalszy plan wobec ognistej publicystyki, jaką przesycona jest książka. „Obóz świętych” to jedna wielka alegoria. Zamiast realizmu otrzymujemy jeżącą włos na głowie diagnozę współczesnej cywilizacji, płomienną krytykę współczesnej aksjologii politycznej, gorzką satyrę na współczesne, skarlałe elity polityczne, jak i parodię obrońców starego ładu.

  Płynący ku europejskim wybrzeżom Hindusi są jedynie pretekstem, aby pokazać opłakany stan ducha naszej cywilizacji. Moralny rozkład i bezideowość, fundamenty podkopane przez polityczną poprawność, zgnuśnienie wskutek dobrobytu i rozleniwiającego pokoju. Wszystko to składa się na wstrząsający obraz społeczeństwa, do upadku którego nie jest potrzebna zbrojna inwazja, ba, niepotrzebna jest nawet inwazja tej nieuzbrojonej hordy żebraków – Francja portretowana przez Raspaila zapada się sama, rozsypuje się niczym domek z kart, nim pierwsi Hindusi postawią stopy na jej plażach.

  Powieść, napisana w 1973 roku, będąca zapewne odpowiedzią na klimat roku 1968, po kilku dekadach może uchodzić za proroczą. Kilkumilionowa rzesza francuskich muzułmanów nie osiągnęła jeszcze masy krytycznej i nie zachwiała co prawda porządkiem społeczno-politycznym Republiki, ale radykalizacja imigrantów, zamieszki i polityczne konflikty dają już przedsmak dylematów, przed jakimi stanie sparaliżowana polityczną poprawnością i laickim dogmatyzmem Francja.

  Autora odsądzono od czci i wiary za ksenofobię, rasizm etc. Nie da się ukryć, że obraz wygłodzonych najeźdźców jest nie tylko przejaskrawiony, ale i w wielu miejscach zupełnie nieracjonalny (jak wówczas, gdy z pokładu statku wyrzucane są za burtę dary postępowego świata). Raspail, próbując zohydzić przeciwnika w kulturowej wojnie, popełnił błąd, dając – z jednej strony – wygodny argument przeciwnikom, a zarazem zamykając oczy na inny, stokroć groźniejszy rodzaj najazdu – konsekwentny, demograficzny marsz ku dominacji pokornej początkowo garstki imigrantów.

  Jednak przejaskrawienia przeszkadzają w lekturze tej powieści tylko dopóty, dopóki czytelnik jest w stanie jasno wskazywać granice między prawdopodobieństwem, a niemożliwością. Wystarczy chwila refleksji, aby uświadomić sobie, że to, co mamy za gorzką kpinę i czcze pogróżki, ma więcej wspólnego z rzeczywistością, niż chcielibyśmy przyznać. Gdy zadać sobie pytanie, jak zareagowałyby nasze współczesne elity polityczne na podobne zagrożenie, mogłoby się okazać, że odpowiedź byłaby łudząco podobna do fabuły „Obozu świętych”…
 • @Ranger 20:14:14
  ...żydów w Polsce nie ma ..........:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  rendzer jesteś zajebisty żyd , ale ogolony...dziś dostaniesz mega premię od szefa ...szewach wajs jest z ciebie dumny ...szalom!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=CaGF56H97aI&feature=player_embedded

  NIE MA I NIGDY NIE BYŁO...BUŁAHA HA HA HA HA ...
 • @Ranger 20:30:22
  ..czuję sie wyśmienicie ...i takich kutasów jak ty mam w głębokim poważaniu...hawgh
 • @Kula Lis 62 09:45:52
  Zgadzam się z Tobą. Goń łacha, powodzenia.
 • @trybeus 20:11:36
  Nie daj się wciągnąć w polemikę.
 • @Mind Service 20:12:39
  Samuel Houtington w " Wojnie cywilizacji " wieszczy , że następna wojna będzie wojną cywilizacji. Można sobie wyobrazić wojnę kultury chrześcijańskiej z islamską. Nie ma czegoś takiego jak multi kuli , to wymysł lewactwa, który jest zarzewiem wybuchu.
 • Nostradamus w centurii 34 pisze o Kalifacie w Krakowie :) Allah Akbar!
  Nostradamus w centurii 34 pisze o Kalifacie w Krakowie :) Allah Akbar! http://niepoprawni.pl/blog/3787/zdobycze-terytorialne-islamu http://niepoprawni.pl/blog/3787/czy-demokracje-da-sie-pogodzic-z-islamem http://niepoprawni.pl/blog/3787/trzecie-imperium-amerykanskie-lancuch-islamski Polecam książkę "Prawdziwe oblicze islamu" - Jean Alcader
 • Jestem za tym aby muzułmanie wrócili do krajów muzułmańskich
  Jestem za tym aby muzułmanie wrócili do krajów muzułmańskich - tam jest przecież lepiej. Oni nie pozwalają na budowę kościołów, my nie pozwalajmy na budowę meczetów. W żadnym kraju, do którego napłynęli imigranci muzułmańscy nie nastąpiła integracja ze społeczeństwem gospodarzy, Islam wbrew "pożytecznym idiotą" nie jest religią tolerancyjną - wręcz przeciwnie.
 • ALLACH AKBAR! "Nie łudźmy się, że prawo szariatu zatrzyma się nagle na Odrze i Nysie..."
  ALLACH AKBAR! "Nie łudźmy się, że prawo szariatu zatrzyma się nagle na Odrze i Nysie..." http://wpolityce.pl/artykuly/54550-allach-akbar-nie-ludzmy-sie-ze-prawo-szariatu-zatrzyma-sie-nagle-na-odrze-i-nysie
 • @Kula Lis 62 21:55:14
  Zgadzam się 100/100
  Te niby najmądrzejsze nacje, co to chcą rządzić całą Europą (Francja i Niemcy) wpuściły miliony na nasz kontynent.
  Na co teraz liczą??
 • @Ranger 09:54:57
  Ty chyba lekko głupi jesteś.
  Albo speedu ci lipnego podsypali...
 • @jazgdyni 23:10:58
  Tak czy inaczej chyba nie dostanie premii za dzisiejsze prowokacje.
  Chyba go w końcu ześlą do kibucu.
 • @Ptasznik z Trotylu 23:27:54
  Coś ty. Za prymitywny nawet na ichniego agenta z pustyni Nagev.
  To taki tańczący derwisz.
  I ta jego śmieszna angielszczyzna...
 • @jazgdyni 23:40:19
  No ale ta jego chucpa , typowo bliskowschodnia.
  Może jakiś mischling wybrakowany, który musi tu wyrabiać stachanowską normę ?
  Coraz lichszych tu przysyłają.
 • @Ptasznik z Trotylu 23:50:42
  Taaa, wyjątkowo kiepski. Wybrakowany. Pewnie na chińskich częściach.

  I zapierdziela jak ten różowy króliczek na baterie Duracell.
 • @jazgdyni 23:58:56
  Ale te baterie wyraźnie mu się kończą.
  Nikt go nie czyta i nikt go nie komentuje.
  Przesuną go może jeszcze na próbę na jakiś portal hodowców myszy wyścigowych a jak tam się nie sprawdzi to już tylko kibuc go czeka.

  Dlatego taka piana na wszystkich.
 • tylko niech mi się tu nie rozpłacze
  i nie obsmarka
 • @Kula Lis 62 21:54:12
  Z Nostradamusem nie zawsze można się zgadzać. Książkę postaram się przeczytać.
 • @Astra 22:32:48
  Że ich oszczędzą, a to oni, une pierwsze będą szli pod nóż, jak pederaści w sowietach. Pzdr!
 • @Kula Lis 62 21:55:14
  Ciekawe, tak im ta cywilizacja zachodnia wadzi , ale korzystać jej dobrobytu to od razu. Mają przecież Arabię Saudyjską Kuwejt , Emiraty , itd. niech jadą tam.
 • @Brat Żorża 21:55:24
  Każdemu można coś przypisać , ale za poetą " Znaj proporcję mocium Panie ".
 • @Kula Lis 62 21:55:57
  Wydaje mi się , że bardziej na Bugu. Rosjanie nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Wyjątkowo tu się z nimi zgadzam.
 • @Andy 51 08:11:37
  Mamy tu podobne, zbieżne w tym temacie zdanie. Pzdr!
 • @Andy 51 08:08:34
  Jeszcze polityczna poprawność czy coś więcej? 85-letnia Angielka aresztowana za skierowane do muzułmanów słowa "Wracajcie do siebie" . Brytyjska policja aresztowała 85-letnią staruszkę, gdy ta, stojąc pod meczetem, skierowała do przebywających tam muzułmanów słowa: "Wracajcie do siebie!". Kobieta została zakuta w kajdanki i przewieziona do lokalnego komisariatu policji.

  Staruszka przebywa w areszcie. Najprawdopodobniej usłyszy zarzut naruszenia porządku publicznego.

  Autorzy artykułu porównują szybką reakcję policji w przypadku emerytki z dość długą reakcją, gdy doszło do mordu na ulicach w Londynu. Sprawcy odcięli wówczas głowę jednemu z przechodniów, wznosząc okrzyki "Allah akbar!".
 • @Ranger 00:24:26
  Jestem konsekwentny i to robię co Ci obiecałem. Usuwam Twoje komentarze.
 • @Andy 51 08:08:34
  Polskie okręty desantowe, które miały atakować Danię w ramach bloku sowieckiego stoją niewykorzystane. Może by tak zaaranżować desant europejskich muzułmanów na Sacharę?
 • @Andy 51 08:08:34
  Walcz albo giń! http://www.nacjonalista.pl/2013/05/25/wystarczy-nacjonalisci-walcza-na-ulicach-z-imigrantami-w-sztokholmie/
 • @Kula Lis 62 08:15:30
  Z tą propozycją Zdradek powinien wystąpić do Francuzów i Anglików, oni mają z nimi największe kłopoty.
 • @Brat Żorża 21:55:24
  ..słuchaj żorż ..odstaw prochy , bo już nie jesteś zabawny...przypominam, ze słowo kutas ...ja może przeliteruję ...K U T A S !!! ...nie jest wyrazem obraźliwym...
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)
  więc nie pluj już tej piany...KUTASIE, tylko łeb do kubła z zimną wodą...to pomaga bardziej niż chemiczne prochy...dlalej dziurawiec...jak nie to poczytaj szkołe przetrwania... bo czubom też będzie kiepsko przeżyć ten kryzys globalny...
 • @Andy 51 08:42:08
  W rodzinach muzułmańskich jest średnio 6 dzieci, więc demografia sprawi, że w takich krajach jak Hiszpania, Holandia, Szwecja za parę lat muzułmanie będą stanowili większość. Dlatego groźba szariatu tam jest realna. Wartym do zauważenia jest fakt, że ostatnio w Szwecji zmniejszono karę za zabójstwa rodzinne z 8 do 4 lat komentując, że taka jest tradycja. Wiadomo, że w muzułmańskich rodzinach osiadłych w Europie zabijane są liczne kobiety np. za kontakty z niewiernymi lub nieprzestrzegania innych zasad religijnych.
 • Szwecja: Antyimigranckie patrole nacjonalistów rosną w siłę
  Coraz więcej osób dołącza do patroli organizowanych przez szwedzkich nacjonalistów w reakcji na zamieszki wywołane przez kolorowych imigrantów m.in. w Sztokholmie. Celem nacjonalistycznych patroli, organizowanych na większą skalę od sobotniej nocy 25 maja, jest ochrona miejscowej ludności przed grabieżami i atakami dokonywanymi przez imigranckich “buntowników”.

  Pierwsze patrole zwołała organizacja Nordycka Młodzież (Nordisk Ungdom), do której wraz z zaognieniem sytuacji zaczęli dołączać kolejni nacjonaliści, wśród nich działacze Partii Szwedów (Svenskarnas parti) czy Szwedzkiego Ruchu Oporu (Svenska Motståndsrörelsen). Na ulice Sztokholmu zaczęli wychodzić również kibice oraz wszyscy ci, którzy sprzeciwiają się imigranckiej hucpie w Szwecji.

  Kilka godzin po zorganizowaniu pierwszych patroli nacjonalistów, w internecie pojawiły się wiadomości sugerujące, jakoby nacjonaliści mieli pomagać policji tłumić zamieszki oraz otrzymywali od niej podziękowania. Tymczasem szwedzka policja zaczęła przykładać więcej uwagi nacjonalistycznym patrolom, niż imigrantom plądrującym domy i podpalającym samochody, nieraz brutalnie tłumiąc grupy starające się chronić rdzennych obywateli Szwecji. Wiadomo o kilku policyjnych atakach na patrole nacjonalistów, a także co najmniej dwudziestu zatrzymanych aktywistach Nordyckiej Młodzieży. Pomimo policyjnych represji patrole w dalszym ciągu są organizowane.

  Media w całej Europie zaczęły grzmieć o “armiach nazistów”, które mogą zacząć kontrolować sytuację na ulicach. O swoich obawach w tej materii wspomniał również rzecznik prasowy szwedzkiej policji, oświadczając, że “problem nielegalnych patroli zostanie rozwiązany”. Na ile to zapewnienie uspokoiło Szwedów wyglądających przez okna na wszczynane przez imigrantów zamieszki – tego nie wiadomo.

  Zamieszki w Sztokholmie i trzecim co do liczby ludności Malmö przenoszą się również do pozostałych miast. Część mediów poinformowała, że w weekendową noc (25/26.05) doszło do podpaleń oraz uszkodzeń budynków i samochodów w miasteczku Orebro, 160 km za Sztokholmem. Ze względu na panującą w Szwecji poprawność polityczną, dziennikarze określają napastników jako “grupy zbuntowanej młodzieży”, pomijając ich rasę oraz pochodzenie etniczne.

  Na podstawie: friatider.se / realisten.se / źródła własne - Zdjęcia tu http://wirtualnapolonia.com/2013/05/28/szwecja-antyimigranckie-patrole-nacjonalistow-rosna-w-sile/
 • Al-CIA-duh 28 Maj 2013
  Al-CIA-duh
  28 Maj 2013

  Źródło: http://www.veteranstoday.com/2013/05/03/al-cia-duh-exposed/
  Tłumaczenie: owocowysok

  (…)
  W fatwie rzekomo wydanej przez Osamę bin Ladena w 1998 roku wzywa on do zabijania Amerykanów i Żydów aby przyczynić się do wyzwolenia muzułmanów z amerykańskiej i syjonistycznej opresji. Po tej dacie Osama bin Laden został desygnowany przez zachodnich przywódców i media jako lider wszechobecnej Al-Kaidy i jako główny wróg zachodniej demokracji.
  Biorąc fatwę Osamy bin Ladena poważnie, należałoby oczekiwać, że muzułmańscy ochotnicy rozpoczczną światową kampanię ataków szczególnie wycelowanych przeciwko Amerykanom i Żydom na całym świecie. Odkrywamy jednak, że to się nie wydarzyło. Wręcz przeciwnie, prawie żadni Żydzi nie zostali zaatakowani przez Al-Kaidę. I tylko kilka Amerykanów zginęło z rąk agentów Al-Kaidy. Oto krótki przegląd:
  Al-Kaida nie celuje w Izrael, Żydów, Amerykanów.
  (A) Mimo retoryki Al-Kaidy o solidarności z utrudzonymi Palestyńczykami i wyżej wymienionej fatwy przypisanej Osamie bin Ladenowi, nie ma zarejestrowanych ataków Al-Kaidy wymierzonych w terytorium Izraela, instalacje Izraela za granicą lub obywateli Izraela.
  (B) Istnieją tylko dwa lub trzy znane ataki przypisane Al-Kaidzie rzekomo wycelowane w żydowskie synagogi (Djerba, Tunezja i Stambuł, Turcja). Jednak nie jest wiadome by w Djerba doznał śmierci jakikolwiek Żyd (większość ofiar stanowili niemieccy turyści) a w Stambule większość ofiar byla muzułmanami. Notabene te ataki nie były odpowiednio zbadane. Nie są znane żadne ataki Al-Kaidy skierowane przeciwko europejskim lub północno-amerykańskim żydom.
  (C) Kilka ataków przypisanych lub deklarowanych przez Al-Kaidę było, co prawda, skierowanych przeciwko amerykańskim obywatelom lub instalacjom. Przegląd tych ataków pokazuje jednak współudział władz amerykańskich w każdym z tych ataków:
  - Atak na WTC w 1993 roku został umożliwiony przez FBI co zostało ujawnione w procesie podejrzanych.
  - Atak na ambasady USA w Afryce Wschodniej w 1998 roku został umożliwiony przez amerykańskiego tajnego agenta, Ali’ego Mohammeda, oświadczył funkcjonariusz zarówno CIA jak i FBI. Jego udział został ujawniony w sądzie.
  - Ogromna i zabójcza operacja 11 września 2001 roku spowodowała śmierć 3000 osób, w większości Amerykanów. Jednak teraz jest to dobrze dowiedzione, że te ataki były najprawdopodobniej zmontowane przez amerykańskich wojskowych nawet bez symbolicznego udziału Al-Kaidy. Przynajmniej nie ma cienia sądowego dowodu że członkowie i sympatycy Al-Kaidy uczestniczyli w operacji i FBI przyznało w czerwcu 2006 roku że nie posiada dowodów na związek między Osamą bin Ladenem a atakiem.
  (D) Pomimo dostępności tysięcy zagrożonych amerykańskich celów na całym świecie włączając w to wiele korporacji z siedzibą w USA, turystów amerykańskich i luźno bronione amerykańskie bazy wojskowe Al-Kaida powstrzymała się od atakowania tych celów.
  Kim są rzeczywiste ofiary Al-Kaidy?
  1. Muzułmanie
  Większość ofiar Al-Kaidy to muzułmanie, szczególnie szyici i umiarkowani, świeccy muzułmanie.
  W Iraku
  Największa śmiertelna Kampania Al-Kaidy przeciwko szyitom miała miejsce w Iraku. Tysiące szyitów w Iraku zostały dosłownie zarżniętych przez agentów Al-Kaidy od upadku reżimu Saddama. Ledwo tydzień mija kiedy nie jest zmontowany przez Al-Kaidę atak terrorystyczny przeciwko irackim szyitów. Czasami takie ataki są przedstawiane jako wywodzące się od byłych zwolenników Saddama Husajna.
  W Pakistanie
  Od 2001 roku w Pakistanie zostało popełnionych ponad 1000 ataków terrorystycznych. Przeważająca większość ofiar śmiertelnych to pakistańscy muzułmanie. Według szczegółowego badania, przeprowadzonego przez niniejszego autora, 110 głównych zamachów terrorystycznych popełnionych w Pakistanie w latach 2001-2009 to większość z tych ataków była wycelowana w ludność cywilną i nie była deklarowana przez faktyczną organizację. Jest prawdopodobne, że przynajmniej część z tych ataków została zmontowana przez Al-Kaidę lub grupy powiązane z Al-Kaidą.
  W Algierii
  Al-Kaida w islamskim Maghreb (AQIM) od około 2006 roku zastąpiła dawną GIA (Armed Islamic Group) jako najbardziej aktywną organizację terrorystycznąw Algierii i regionie Sahel. Znane jest że GIA i AQIM były mocno infiltrowane przez algierskie służby specjalne i właściwie kierowane przez te służby. Celem AQIM są zarówno zwykli algierscy obywatele (muzułmanie) jak i zagraniczni turyści. Szacuje się że od 1992 roku 200 tysięcy Algierczyków zginęło w tajnej wojnie sterowanej przez algierskie służby bezpieczeństwa z pomocą GIA i AQIM.
  W Libii
  W okresie rządów pułkownika Ghaddafi członkowie Al-Kaidy byli wynajęci przez brytyjski MI5 by zabić libijskiego przywódcę. Ta operacja nie udała się. W 2011 roku Al-Kaida uczestniczyła w powstaniu islamskich sił w Libii aby obalić reżim Ghaddafi’ego zabijając w trakcie działań tysiące libijskich muzułmanów. Działania te były wspierane przez bombardowania NATO.
  W Jordanii
  Al-Kaida zmontowała szereg zabójczych działań w Jordanii zabijając dziesiątki cywilów jordańskich, wszyscy byli muzułmanami. W jednym przypadku turyści z Izraela zostali uprzedzeni o atakach i opuścili miejsce przed zamachem.
  W Syrii
  Al-Kaida obecnie uczestniczy w wojnie domowej w tym kraju starając się zdestabilizować reżim syryjski i zapewnić bałkanizację kraju zgodnie z długoterminowymi strategicznymi celami Izraela sformułowanymi w 1980 roku.
  (2) Serbowie
  Bojownicy Al-Kaidy zostali przetransportowani do Bośni i Kosowa z pomocą brytyjskich i amerykańskich władz do walki z siłami serbskimi. Al-Kaida pomogła podzielić byłą Jugosławię, strategia realizowana przez siły zachodnie i zainicjowana przez MFW.
  (3) Rosjanie
  Bojownicy Al-Kaidy uczestniczą w walce separatystów Czeczenii przeciwko władzom rosyjskim. Separatyzm Czeczenii jest zgodny z zachodnimi interesami strategicznymi by osłabić armię rosyjską i podzielić Federację Rosyjską.
  (4) Chińczycy
  Al Kaida działa w Uighur, prowincji Chin, jako część długoterminowej strategii destabilizacji i prawdopodobnie podzielenia Chin. Działania te pozostają w chwili obecnej na stosunkowo niewielką skalę.
  (4) Hindusi
  Bojownicy Al-Kaidy zostali zrekrutowani do zmontowania działań w Indiach które są robione tak by wyglądały na sterowane przez Pakistan. Oczywistym celem takich działań jest stymulowanie napięć pomiędzy Pakistanem a Indiami i zapobieganie połączeniu sił tych jądrowych potęg przeciwko zachodniemu imperializmowi.
  (5) Afrykanie
  Bojownicy Al-Kaidy zmontowali różne operacje w krajach afrykańskich mających na celu podbicie nieufności i nienawiści wobec muzułmanów. Celem tych działań jest zapobieżenie zjednoczenia Afrykanów, wizji promowanej przez pułkownika Ghaddafi’ego.
  Rola Al-Kaidy w imperialistycznej strategii
  Według dostępnych informacji Al-Kaida jest najprawdopodobniej zarządzana w skali mikro i finansowana przez Arabię ​​Saudyjską a strategicznie kierowana przez amerykańskie i brytyjskie służby wywiadu. Przez wszystkie praktyczne cele to najlepiej uwazać Al-Kaidę za islamską policję CIA/MI5. Operacje Al-Kaidy są integralną częścią imperialistycznej strategii. Operacje te mają wiele celów:
  (A) By utrzymywać zachodni świat w strachu przed zabójczym wrogiem i w ten sposób uzasadniać utrzymanie dużego wojskowego kontyngentu i zagranicznych operacji ekspedycyjnych. Bez pozoru śmiertelnego wroga ludność w zachodnich demokracjach może żądać znacznej redukcji wydatków na wojsko i zdecydowanie sprzeciwiać się zagranicznym interwencjom które są siłą napędową imperializmu.
  (B) By wywoływać wojny domowe w krajach muzułmańskich i tym samym uzasadniać tak zwane interwencje humanitarne.
  (C) By wzbudzać nieufność i nienawiść pomiędzy afrykańskimi muzułmanami i niemuzułmanami aby zapobiec afrykańskiej jedności.
  (D) By utrzymywać świat muzułmański zacofany intelektualnie i technologicznie przez wspieranie religijnego fanatyzmu.
  (E) By uzasadnić masową inwigilację zachodniego świata pod przebraniem zapobiegania terroryzmowi.
  (F) By destabilizować i bałkanizować pozostałe ośrodki potencjalnego oporu przeciw imperializmowi wliczając w to główne kraje związkowe Rosji, Chin, Indii, Iranu i Indonezji.

  Elias Davidsson

  ———————————————————————————————————-

  “Prawda jest taka, że nie ma grupy terrorystycznej
  zwanej Al-Kaidą.Wie o tym każdy oficer wywiadu.
  Istnieje jednak kampania propagandowa mająca
  sprawić iż społeczeństwo uwierzy w to kłamstwo.
  Krajem stojącym za tym kłamstwem jest USA“

  Pierre-Henry Bunel – były francuski oficer wywiadu wojskowego

  Przetłumaczył owocowysok

  http://zaprawda.wordpress.com/2013/05/28/al-cia-duh/
 • @Andy 51 08:42:08
  Neohitlerowcy w przebraniu multi-kulti?. Coraz liczniejsze ślady prowadzą do Berlina i okolic. To tam leży centrum do zwalczania europejskich ojczyzn, europejskiej kultury, narodowych walut, narodowych gospodarek i narodowych technologii. Dla rasy niemieckich panów obojętne jest kto przywali kulturze włoskiej czy polskiej – barbarzyńca z Azji, czy dzikus z Afryki. Ważne jest by ktoś przywalił i by ktoś zniszczył dorobek cywilizacji śródziemnomorskiej. Niemcy nienawidzą Grecji za demokrację, Italii za piękno, prawo i chrześcijaństwo, Polski i Węgier za umiłowanie wolności, Anglii za demokrację parlamentarną. Ci terroryści i tyrani wciąż chcą śpiewać ‘Niemcy, Niemcy ponad wszystko’. Dla nich wyłącznie liczy się to co niemieckie. Obcy mogą być co najwyżej niemieckimi niewolnikami. Rzecz jasna jest to myślenie archaiczne i nieprzystające do rzeczywistości. Europa staje się coraz bardziej antyniemiecka. Ostatnio przed Niemcami broni się włoskie hutnictwo. Na czele z gigantem hutniczym Ilva w Tarantino. Niemcy chcieliby kupować wszystko, niczym na targu niewolników. Oby hucie w Turynie udało się wyzwolić ze szpon Kruppa -Thyssena. Brak własnego hutnictwa przekłada się przecież na brak własnego przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, okrętowego, zbrojeniowego, maszynowego etc.
 • Polecam każdemu 15 minutowy film „Syjonistyczny terroryzm w Norwegii” David Duke’a byłego amerykańskiego senatora. Film ten pozw
  Polecam każdemu 15 minutowy film „Syjonistyczny terroryzm w Norwegii” David Duke’a byłego amerykańskiego senatora. Film ten pozwala zrozumieć kto jest liderem i tfu-rcą zabójczego multi-kulti.
  W tym filmie w przedziale 5:34 – 5:46 żydówka Barbara Learner wypowiada sie w programie izraelskiej telewizji „Wiodąca żydowska rola w przewodzeniu emigracji”: “Żydzi zamierzają być tego centrum. To jest olbrzymia transformacja dla Europy do wykonania. Teraz narody Europy idą w kierunku wielokulturowości i Żydzi będą urażani z powodu naszej wiodącej roli.” http://www.savetubevideo.com/?v=xSw3XfPq3zE Prosze obejrzec ten film kilka razy i polecic znajomym, On zrozumieć kto jest wrogiem ludzi pragnących życ i rozwijać sić w pokoju. Pokazuje kto kreuje nam konflikty w Europie! W Polsce mamy wielu wrogów Narodu Polskiego i łatwo jest ich rozróżnić po ich antypolskich i multi-kulti działaniach wspierajacych działania żydowskich syjonistów niszczących Polske od środka.
 • @Andy 51 08:42:08
  Prawda, ukrywane fakty, kulisy konspiracji
  http://zaprawda.wordpress.com/
 • @Ranger 15:04:56
  Jeszcze nie zrozumiałeś koczowniku że Polacy nie życzą sobie twojego czosnku ?
  Gospodarz tego blogu dał ci coś grzecznie do zrozumienia.
  Ile razy trzeba cię wyrzucać drzwiami zebyś nie wrócił oknem.
  Po tej nachalności właśnie się was rozpoznaje.

  Nikt tu nie chce kupić twojego trefnego towaru.
  Idź naciągać dzieci w przedszkolu, bo na naciaganie w podstawówce to już jesteś za cienki.
 • @Ptasznik z Trotylu 16:29:48
  Francuskie władze obawiają się zamieszek na pierwszym "ślubie" pary homoseksualnej http://wpolityce.pl/wydarzenia/54617-francuskie-wladze-obawiaja-sie-zamieszek-na-pierwszym-slubie-pary-homoseksualnej "Ślub " rzeczywiście powinien być huczny, a z weselnych tańców -"tango z bolcem" - To nawet byłby "news": pierwszy ślub i zarazem pogrzeb pary homoseksualnej we Francji, czyli 2 w 1. Skoro pedalstwo ma już małżeństwa i adopcję, to czego zażąda teraz? Bo przecież żądać będą. I zapewne dostaną. Bo cywilizacja białego człowieka jest już kompletnie zdegenerowana. I tragikomiczna jest konsekwencja tego wszystkiego: za kilka lat władzę w Europie przejmą muzułmanie, wprowadzą szariat i tych wszystkich wesołków krótko i węzłowato pozbawią głów i jaj. DOPROWADZĄ do linczów tych dewiantów... ORGANIZUJMY się PRZECIW HOMOTERROROWI!!!! GLOBALNY syf wymyślił sobie narzędzie - pedofilstwo na dzieciach "gojow' ...
 • @Kula Lis 62 19:51:01
  Ach co to by za ślub ...https://www.savetubevideo.com/?v=G3jkGs3yvpA Francja wprowadziła prawo bez konsultacji ze społeczeństwem, tak jak u nas - nikt nie pyta większości o zdanie. Teraz ponoszą tego konsekwencje i dobrze. Być może będzie to sygnałem dla innych państw, że zanim coś się zrobi, należy pomyśleć, a nie ulegać ludziom władzy z chorymi preferencjami. Jakoś nie mogę zrozumieć, że wkładanie pyrtka do pupy drugiego faceta to takie normalne i fajowe. Pedałowie rzeczywiście pochodzą od innej małpy, jak mawia ich Guru A.M przyjaciel Conbendita, czolowego pedofila europarlamentarnego...
 • Łukasz Warzecha dla WP.PL: poderżną ci gardło na ulicy
  Łukasz Warzecha dla WP.PL: poderżną ci gardło na ulicy - Na czym polega prawdziwa tolerancja wobec obcych? To jasne: trzeba dać się zarżnąć, zgwałcić lub przynajmniej pobić, a następnie – o ile się przeżyje – zapewniać, że nadal ma się bardzo pozytywny stosunek do imigrantów, zwłaszcza muzułmańskich. Niestety, nie dowiemy się, co o tym sądzi Szwedka Elin Krantz. Ona nie przeżyła - pisze Łukasz Warzecha w felietonie Wirtualnej Polski.

  Zamieszki w Szwecji, protesty w Londynie, właściwie nieustające problemy z mniejszością muzułmańską w każdym z większych francuskich miast. I lewactwo, święcie oburzone na każdą sugestię, że może jednak system radosnej akceptacji dla obcych nam kulturowo obyczajów islamskich imigrantów się nie sprawdza.

  Elin Krantz należała do tych lewacko oburzonych. Uważała, że imigrantów trzeba przyjmować bez oporów i dawała temu wyraz. Do dziś na YouTube można znaleźć dość obrzydliwy klip do piosenki śpiewanej przez murzyńskiego imigranta, w którym wystąpiła panna Krantz. Symuluje w nim kopulację z czarnym mężczyzną, śpiewając zarazem szwedzki hymn. To kwintesencja lewackich metod i przekonań, która każdego normalnego Szweda musiałaby przyprawić o wściekłość (proszę sobie wyobrazić taką scenę z „Mazurkiem Dąbrowskiego” w roli głównej). Ale tak właśnie działają propagatorzy multi-kulti. Pod koniec września 2010 roku wojująca multikulturalistka 27-letnia Elin Krantz wracała nocnym tramwajem do domu w Göteborgu. Tam spotkał ją 23-letni imigrant z Etiopii Ephrem Tadele Yohannes. Gdy wysiadła, podążył za nią. Dopadł, siłą zaciągnął do niedalekiego lasu, tam zgwałcił z trudną do wyobrażenia brutalnością, powodując tak olbrzymie obrażenia, że dziewczyna zmarła. Tadele przywalił jej ciało kamieniami. Szwedzki sąd skazał go na porażające 16 lat pozbawienia wolności, które w szwedzkich warunkach więziennych będą zapewne raczej przypominać pobyt w przytulnym pensjonacie. Potem zostanie wydalony ze Szwecji.

  Nikt nie wie, czy w ostatnich chwilach życia pannie Krantz przemknęło przez głowę, że może jednak w kwestii imigracji się myliła.

  Nie wiemy także, co w ostatnich momentach świadomości myślał 25-letni Lee Rigby, brytyjski żołnierz zaszlachtowany na londyńskiej ulicy przez dwóch Murzynów – islamskich fanatyków. Wiemy natomiast, że najprawdopodobniej nie byli oni częścią większej siatki i działali sami. Wiemy, że czekali na policję, wygłaszając manifest o tym, że będą walczyć, bo „muzułmanie umierają każdego dnia” i że zabójstwo żołnierza to „oko za oko, ząb za ząb”. Ponadto wiemy – dzięki znakomitemu Mariuszowi Maxowi Kolonce, który świetnie wyłapał to w swoim internetowym programie – że większość zachodnich kanałów informacyjnych pominęła islamistyczne, antyeuropejskie przesłanie morderców, zagłuszając je komentarzem. Premier Cameron, władze Szwecji, Francji czy Niemiec stają przed problemem, który same ściągnęły sobie na głowę przez lata uprawiania polityki bezrefleksyjnego przyjmowania imigrantów. Co oczywiście działo się pod naciskiem lewicy. W tych krajach urosły ogromne mniejszości imigrantów, z których największy problem stanowią ci z krajów muzułmańskich. Źródło problemów nie tkwi wcale – jak usiłuje przekonywać lewica – w niedostatecznym finansowaniu, braku edukacji czy pracy, a radą nie jest marnowanie kolejnych miliardów euro na socjal. To wszystko nie są przyczyny, ale skutki. Przyczyną jest obcość kulturowa i niezdolność do zintegrowania się z cywilizacją kraju przyjmującego.

  Nie jest to zaskoczeniem dla tych, którzy pamiętają prace wybitnego, choć bardzo dziś niepoprawnego politycznie polskiego filozofa Feliksa Konecznego (1862-1949). W swoim najbardziej chyba znanym dziele „O wielości cywilizacyj” Koneczny pokazywał, dlaczego członków odmiennych cywilizacji nie da się ze sobą z powodzeniem wymieszać. O islamie pisał: „[…] islam sam przez się cywilizacyą odrębną nie jest, a możebnym jest przy rozmaitych cywilizacyach. O ile powstaje w islamie prąd, robiący z niego cywilizacyę, jest ona zawsze defektowną”. I zapewne z tym mamy właśnie do czynienia.

  Czy to oznacza, że muzułmańska imigracja lub mniejszość musi być zawsze źródłem problemów? Bynajmniej. Wystarczy wspomnieć polską mniejszość tatarską, której członkowie walczyli jeszcze w 1939 roku w obronie swojej ojczyzny, ręka w rękę z chrześcijanami i żydami. To oczywiście nieco inna sytuacja, bo przecież Tatarzy od dawna żyli w granicach polskich wpływów kulturowych i niegdysiejszej I Rzeczypospolitej. Niemniej pokazuje, że wyznanie nie musi być problemem, jeżeli istnieje kulturowa zgodność.

  Problem Zachodniej Europy leży w tym, że tam żadnej kulturowej zgodności nie ma. Mówimy w większości o ludziach, którzy przyjechali ze swoich rodzimych krajów w ciągu ostatnich lat i których mentalność jest całkowicie obca naszej strefie kulturowej. Korzystając z hojności systemów socjalnych i głupoty lewackich grup nacisku, ludzie ci przybywali przez lata do krajów Zachodu z nastawieniem roszczeniowym. Nie liczyli się z tym, że są tam gośćmi. Nie interesowała ich integracja. Przeciwnie – buńczucznie i arogancko domagali się inkorporowania własnych obyczajów do miejscowego katalogu praw. I odnosili sukces. Dowodem na to są kuriozalne zarządzenia albo nawet sądowe wyroki, zakazujące choćby noszenia w widocznym miejscu symboli religijnych (chodzi o krzyżyki) albo ustawiania w publicznym miejscu choinki w Święta Bożego Narodzenia, aby nie urazić innowierczej mniejszości. Dzwony na Anioł Pański? Nie ma mowy, to przeszkadza i jest „agresywne” wobec „osób o innych poglądach”. Co innego meczet, przy nim minaret i muezzin, nawołujący kilka razy w ciągu dnia do modlitwy, choćby w historycznym centrum starego europejskiego miasta. To wyraz tolerancji.

  Tu dochodzimy do źródła słabości Zachodu wobec żądań muzułmanów. Jest nim dobrowolna rezygnacja z własnej tożsamości, kulturowej i religijnej. Obsesja laickości powoduje, że Zachód stracił swoją naturalną tkankę ochronną. Dla asertywnego islamu ideologia praw człowieka i tolerancji, głoszona przez europejskie instytucje i wyznawana oficjalnie, nie jest żadnym partnerem. Muzułmanów nie obchodzą bajania o dobrotliwej demokracji. Islam po prostu wypełnia lukę, jako tworzy ideowa próżnia, w której pogrąża się Zachód.

  Gdyby lewica potrafiła być konsekwentna i myśleć logicznie – czego nie umie – miałaby z mniejszościami imigrantów, a już zwłaszcza muzułmanów, poważny problem, bo znaczna część spośród nich nie chce się jakoś podporządkować lewicowym ideałom. Kobiety nie mają swobody, zwierzęta są zarzynane w ofierze, dziewczynki zostają obrzezane, co chwila zdarzają się „honorowe” zabójstwa. Ale to dla lewicy problemem nie jest, a jeśli już zostaje on zauważony, to w żaden sposób nie dostrzega ona związku pomiędzy tymi zdarzeniami a własną postawą wobec imigracji. Ją zajmuje nadal głównie walka z Kościołem.

  Jak teraz rządy państw, gdzie zaczyna się gorąca kulturowa wojna, poradzą sobie z problemem? Nie mam pojęcia. Jest jasne, że wśród rdzennych mieszkańców tych krajów będzie rósł sprzeciw, co już widać na przykładzie Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Holandii, gdzie ostra antyimigracyjna postawa może przynieść realne polityczne sukcesy.

  Może zatem jest szansa na porozumienie i współpracę przynajmniej z bardziej umiarkowanymi kręgami islamskiej mniejszości? Może. Na razie jednak po zabójstwie Rigby’ego nie usłyszeliśmy ani słowa refleksji, o przeprosinach nie wspominając, ze strony któregokolwiek z duchowych przywódców islamu w Wielkiej Brytanii czy Europie. To mówi samo za siebie.

  Łukasz Warzecha dla WP.PL

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031