Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Odszczepieńcy z NowegoEkranu.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odszczepieńcy z Nowego Ekranu pl , czyli rzecz o skutkach jakie wyrządził ŁŁ nie tylko nE ale i wielu internautom , którzy chętnie na ten portal zaglądali i pewnej paraleli.

Widzę pewną paralele pomiędzy PiS a nE. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku grupa ludzi z własnej woli lub inspirowana postanowiła zburzyć coś , co funkcjonuje. W przypadku PiS takie twory jak Polska Plus , Polska Jest Najważniejsza a obecnie Solidarna Polska próbują podważyć rolę PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Jak to się skończyło wiemy , Polska Plus przeprosiła się z PiS i wróciła na jej łono. Zawodnicy z PJN, którzy tworzyli tę partię odeszli w niebyt z wyjątkiem chytrej lisiczki Kluzik , która przeflancowała się na platformerkę. Inni zawodnicy zginęli ze sceny politycznej , a ci , którzy są w UE przebierają ze strachu nóżkami mając przed sobą widmo utraty intratnych poselskich pensji w parlamencie europejskim. Solidarna Polska liczy , że osłabiając PiS coś ugra od tych , którym żyje się lepiej.

Po dwóch latach istnienia nE i zdobyciu solidnej pozycji w blogosferze , grupa ludzi pod kierownictwem ŁŁ a może kogoś z tylnego siedzenia postanowiła zdyskontować tę markę. Pierwszy atak na przełomie stycznia i lutego br. nie w pełni się udał. Po pewnych zawirowaniach wszystko wróciło do normy  po czym na przełomie kwietnia i maja nastąpił drugi, bardziej celny i bolesny atak dla nE. Zabrano domenę Nowy Ekran pl , która przekierowywała blogerów na  nowy portal 3obieg. Drużyna wierna prawowitemu właścicielowi i skupiona wokół niego ratowała się domeną Nowy Ekran net. Problem jest w tym , że wpisując Nowy Ekran jest się przekierowywanym na niechciany 3obieg , dopiero wpisując Nowy Ekran net trafia się na „ stary ” nE.  Skutki są widoczne . Jeszcze miesiąc temu przy ogólnej dostępności, dobry post na SG mógł liczyć na kilka tysięcy wejść i bardzo dużo komentarzy, boczne posty miały po kilkaset wejść i kilka ( czasami więcej ) komentarzy. Obecnie otrzymanie kilkuset wejść na SG  to dużo , rzadko się zdarza , żeby jakiś post otrzymał więcej niż tysiąc wejść. Boczne mogą się cieszyć z przekroczenia setki a często  zdarza się  kilkadziesiąt wejść.

Czas porównać te dwie schizmy. O ile odejście rokoszan specjalnie nie zaszkodziło PiS o tyle rokoszanie z nE poważnie zaszkodzili  swojemu macierzystemu portalowi i musi upłynąć sporo czasu zanim  Nowy Ekran net zbliży się do klikalności i znaczenia takiego jaki miał uprzednio. Zostaje sprawa sponsora nE  pana Opary ? czy zdzierży? Nie wiem ale to temat na inny post.

 

 

KOMENTARZE

 • KREACJA PIENIĄDZA ...
  To zauważ, że w tym kiepskim momencie moje dyskusję z blogerami na temat KREACJI PIENIĄDZA osiągały szczyty popularności, a blogerzy każdy mój komentarz dosłownie wyrywali sobie z rąk !!!

  Tak więc da się zgromadzić dużą widownię oraz wielu dyskutantów, ale trzeba pisać z sensem ...
 • @Ultima Thule 09:37:02
  dodam, że mój artykuł (uznany przez blogerów za LEGENDARNY) ma 502 komentarze (!!!) i prawie 3000 odsłon !!!

  http://ultimathule.nowyekran.net/post/91239,metodologia-poznawcza-logika-procesow-czyli-jak-odroznic-belkot-i-brednie-od-logiki
 • @Ultima Thule 09:37:02
  W Twoim przypadku , jest to bardzo dobry wynik i ciekawy temat , ale to nie podważa moich tez.
 • @Ultima Thule 09:39:06
  Proszę , żebyś zwrócił uwagę , że post jest z 18.04 , rokosz nastąpił dwa tygodnie później.
 • @Andy51
  Wielu bardzo przyzwoitych blogerów (grazss) uznało prawa Parola do nE i stanęło całkowicie po jego stronie. Niektórzy przebywali na nE tymczasowo do czasu otwarcia 3obiegu. Bardzo trudno przyznać się do błędu. Biedacy zostali zmanipulowani. Nic to... Będą stąpać po bagnie, aż ich wciągnie. Niektórzy pewnie, jak gdyby nigdy nic powrócą, gdy ich zaufanie się wyczerpie.

  Pozdrawiam
 • @Ultima Thule 09:37:02
  Coś kiepsko u Ciebie z tą logiką, podobnie jak widać z kojarzeniem faktów.
 • @Ultima Thule 09:39:06
  3000 wejść - całkiem sporo jak na NE "po przejściach", ale kiedyś bywało więcej, choćby tu http://pluszak.nowyekran.net/post/53335,przedsiebiorca-wypowiada-umowe-z-zus - 100.000 wejść, i 9000 lubię to (których po zmianie domeny nie widać niestety).
  Takie tam, drobne sukcesiki cieszą oko :)
 • @Andy 51 & @All
  Zawsze można posiłkować się dodatkową promocją swoich artykułów w portalach społecznościowych. Wlepianie linków, zajawek, daje sumarycznie większą ilość wejść na dany artykuł, ale autor artykułu musi mieć czas i chęci na działania związane z promowaniem swoich artykułów.

  Facebok, NK, Twiiter, Blip, - kto ma tam konta? Kto upowszechnia w tych i innych portalach linki do swoich postów?
  A komu się chce upowszechniać linki do postów innych autorów, po to aby innemu autorowi podbijać poczytność?

  Ilość wejść na dany artykuł to nie wynika tylko z wrzucenia swojego artykułu, ale może również wynikać z całego szeregu innych działań, podejmowanych przez niektórych blogerów (i administratorów także).
 • @jazgdyni 10:09:29
  Każdy sam wyciąga wnioski i wybiera te miejsca w których chce być obecny. A czy wnioski są dobre? - różnie z tym bywa.

  Nikt nie wyklucza obecności w kilku portalach, ale niektórzy z blogerów już skreślili Nowy Ekran blokując wszystkie swoje posty, ale kilka osób po zmianie składu redakcji postanowiło przywrócić swoje posty, te które zostały kiedyś na NE opublikowane a które zostały kiedyś przez blogerów skasowane.
  Błądzić jest rzeczą ludzką podobno :)
 • @jazgdyni 10:09:29
  Ty się ode mnie odczep. Ja nie staję po niczyjej stronie.
  Bo nie wiem na razie, jak jest naprawdę.
  Poza tym, nie lubię obmawiania. Jak coś się do kogoś ma, to trzeba mu to powiedzieć, czy napisać wprost, a nie pisać wszędzie naokoło swoje "analizy".
 • @jazgdyni 10:09:29
  Niektórzy blogerzy w tym grazss są dla mnie zagadką , dlaczego tak postępili? Niezbadane są meandry niektórych uczynków. Ale co tam róbmy swoje jak śpiewali Starsi Panowie ".
  Szacunek
 • @Pluszak 10:22:54
  Pluszaku , Ty jako admin nie powinieneś robić takich błędów jak Ultima Thule , te 3000 wejść to było przed przejściami 18.04.

  Pozdrawiam
 • @Pluszak 10:27:41
  Pluszaku ja pozostanę przy swoim , jeżeli piszę na nE to tylko na nim i zgadzam się w tej mierze z jazgdyni. Oczywiście nie zabraniam nikomu posiłkować się moimi tekstami , jeżeli przywoła link tego tekstu. Nie potępiam również tych , którzy swoje link umieszczają na różnych portalach. Ja mówię o swoich zasadach z którymi ktoś się zgadza lub nie.
  Pozdrawiam
 • @Andy 51 10:41:14
  Napisałam OZ-owi, mam i Tobie powtarzać?
  Nie wiem, jak było i nie mam zamiaru opowiadać się po żadnej stronie.
  Łazarzowi napisałam swoje zdanie o jego poczynaniach a tu piszę swoje zdanie o Waszych.
  Nie macie pojęcia, jaka jest prawda, kto ile zawinił i popsuł, a wydajecie oceny - jak klasyczne lemingi napuszczone przez jedną ze stron konfliktu.
 • @Andy 51 10:08:21
  no ok, masz rację, ale zapewniam cię, że to nie jest moje ostatnie słowo !
 • To NE winien, bo nie dba o swój interes.
  to wina zarządzających NE.
  1/ Na koniec stycznia było sporo domen do wzięcia, i wtedy należało podjąć działania aby odejść od domeny nowyekran.pl.
  2/ NE ma możliwość wytoczenia sprawy sądowej, a w tym i zabezpieczenia powództwa poprzez zakaz używania domeny nowyekran.pl przez Parola do czasu rozstrzygnięcia sporu.
  NE nie zrobił nic w celu zabezpieczenia swoich interesów i tym nakręca interes Parola swoim kosztem.
 • @grazss 10:51:57
  Masz absolutną rację jeżeli chodzi o adres nowyekran.pl. Nic nie wiemy.
  Dotyczy to relacji Parol-Opara. Pozostaje do rozstrzygniecia.
  Natomiast zabór hasła i zawartości mojego bloga są nie do pogodzenia
  z moimi zasadami. Pracuję przy komputerach. Byłbym królem blogosfery gdybym kompilował teksty które widziałem. Byłbym bogaty gdybym
  do drugiej gazety przyszedł z wianem w postaci bazy dawnych tekstów,
  opublikowanych i nieopublikowanych w pierwszej.
 • @grazss 10:37:54
  Podałem ciebie jako przykład pozytywny uczciwego postawienia sprawy.
  Nie ma co podejrzewać o "analizy".
 • @Marek Lipski 12:10:35
  Czy umowa notarialna z Pluszakiem czyli z Panem Jamro została podpisana(domena)?Czy jakakolwiek umowa w sprawie domeny
  została podpisana? - tak, została podpisana (na razie jednostronnie, przez mnie), cesja domeny nowyekran.net pomiędzy mną a spółką jest w trakcie realizacji.
 • @Andy 51 10:49:17
  "Pluszaku ja pozostanę przy swoim , jeżeli piszę na nE to tylko na nim i zgadzam się w tej mierze z jazgdyni. Oczywiście nie zabraniam nikomu posiłkować się moimi tekstami , jeżeli przywoła link tego tekstu..." - to nie chodzi o to aby ktoś się posiłkował Twoim tekstami, czy rozlepiał linki do Twoich tekstów, ale o to że każdy bloger może we własnym zakresie link do swojego tekstu upowszechnić w innych portalach społecznościowych. To dodatkowa czynność, która skutkuje ilością wejść na tak upowszechniany artykuł.
 • @grazss 10:51:57
  Proszę się nie denerwować , jest pani dorosłą osobą i robi to co uważa za stosowne. Przecież ja Pani nie krytykuje ja się tylko dziwię a to mi chyba wolno.
  Dam pewien przykład : Gdyby Pani mieszkała w jakimś mieście pod jakimś adresem a ktoś poszedłby na pocztę i listy do Pani przekierowywałby na inny adres bez pani zgody , co by Pani zrobiła ?
  pozdrawiam
 • @Ultima Thule 11:01:19
  Nie wątpię :-)
 • @Marek Lipski 12:35:42
  Sprawdziłem ! Faktycznie : nowyekran.eu prowadzi do nowyekran.net.
  To świetna wiadomość ! Tłumaczenie się z (.net) jest kłopotliwe, natomiast
  (.eu) można traktować reklamowo jako wyjście na Europę.
 • @Henryk Kreuz 11:05:16
  Tłumaczy Pan tę sytuację jak PZU , który nie chce wypłacić odszkodowania poszkodowanemu , tłumacząc zamknął Pan mieszkanie na jeden zamek a mógł na dwa.
 • @Pluszak 12:52:31
  Nie musimy się przekonywać zależy nam na tym samym.
 • x
  Moja wersja jest alternatywna, dla tego co tu czytam, z coraz większym zdziwieniem.
  Styczniowa impreza była z gigantyczną stratą dla nE.
  Kwietniową, w połączeniu z "czystką", "odzyskiwaniem bazy danych", i słabym wordpresem, była samobójcza w wykonaniu Tomka. Zarządzanie Katastrofą, czy coś.. znowu się naczytał jakiegoś poradniczka, od żony pewnie..

  Owszem, podpięcia linek uległy zagładzie, ale morale i zorganizowanie nie upadło niżej. Można by nawet powiedzieć, że tchnięto nowego ducha, zatrudniając pewne osoby.

  Osobiście nie byłem prędki w usuwaniu swoich wpisów z nE, co można sprawdzić i Pluszasty może potwierdzić...
  Nie latałem za Tomkiem. Owszem próbowałem się czegoś dowiedzieć "kanałami". Trochę się dowiedziałem, ale nie dużo, jako poufne i nie potwierdzone w trzech źródłach, więc jęzorem nie mieliłem.

  Zakotwiczyłem na Legionie i tam do dziś mam bazę operacyjną, choć udzielam się rzadziej. Daje się zauważyć, że społeczność Legionu ma większą ode mnie wiedzę religijną i czuje potrzebę rozmawiania o tym, co skutkuje specyficznym dryfem. Muszę to uszanować. (Muszę, jest tu zwrotem. Nie wymaga to ode mnie jakiegoś poświęcania. Wystarczy poszanowanie, a w xxx dać, zawszę mogę dać, jak ktoś mnie xxx, ale takie zjawiska w zasadzie nie występują. Dużo częściej, pamiętam, tu mnie cholera brała jak gamoni oglądałem.)

  Obieg Tomka jest słaby technicznie i swoimi działaniami z ostatniej wolty, znacząco podciął sobie skrzydła chopaczna. Myślał chyba, że już taki amerykański jest. Zupełnie jak ten Wicia co na kocie przyjechał.. szkoda.

  Nie wiem i nawet nie dopytuje, jak to tam poszło znowu i co planują "wyautowani", tudzież puszczeni "po bandzie".

  Nic dotąd nie umieściłem na Obiegu tomkowym, ale też nikt nie będzie mi gadał, czy mam, tam napisać czy nie. Być tam będę, bo Szeremietiew jest i jakoś zdaje się, Opary, specjalnym sentymentem nie darzy. Coś tam było swego czasu z pieniążkami zdaje się..

  Sam się zastanawiam co to dalej będzie i jak się do tego ustawiać. Może zacznę jak GPS robić, ale to musiało by mi się chcieć coś napisać, tak jak mi się nie chce..;p
  Społeczność jest rozbita i kropelka tego nie sklei, bo się frajerzy o śrubki z tego kranu potarmosili.
  Któryś tu pisze o sponsorze Oparze. Koniec sponsorowania. Wbijcie sobie w łepek. Inwestor, nie sponsor. Dym z ekipą ŁŁ byl właśnie o niewywiązanie się z kontraktu. Nie było + w bilansie i nie było odpowiedniego wypromowania politycznego misia Rysia na trampolinie, odpowiedniego do poczynionych nakładów, więc się uje..
  Ta ekipa jak rozumiem ma to naprawiać, jeśli polegnie, może wam dobrodziej kurnik zamknąć gwałtownie.

  Pamiętajcie, że pierwszy szutdaun zafundował wam Dobrodziej na ciekawie zdobytych hasłach, razem ze swoim "zgadnij kim jestem i co porabiam" porucznikiem.

  Lepiej atakujcie ŁŁ po linii bazy danych (skoro się pięknie podłożył) niż dałnów, bo to śmieszne jest..

  Rzekłem i będę patrzył dalej, jak ten interes się zwija. Podobnie jak ja, ma pewnie sporo osób, których pamięć nie zawodzi i w żadne neofickie historie nie wchodzą i nie muszą udowadniać zaangażowania, po znowu "słusznej" stronie. Dlatego zawartość wszystkich trzech portali po tym co tu się wydarza od stycznia jest niższa, niż była na jednym nE przed armagedonem.
  Natomiast kilkaset odsłon było typową średnią na SG przed styczniem. Tysiące były przed Ściosobączkami i Trzecią siłą, gdzie jednym z gwoździ był bloger, który nas ostatnio opuścił.
 • @Andy 51 13:07:01
  No nie. Ja mówię o tym, czego NE nie zrobił po zaistnieniu określonych faktów, a co zarządzający powinien był zrobić dla ochrony swoich interesów. Jeżeli tego nie zrobił, to niech chociaż nie beczy jak dziecko, że ktoś mu kuku robi.
 • @Ultima Thule 09:39:06
  hi hi, może go kiedyś przeczytam,

  mam nadzieję, że zdzierżę !?
 • @jazgdyni 10:09:29
  Ciekawe, ja uznałem prawa ŁŁ do nE,
  a cały układ własnościowy nE za wymuszony przez warunki panujące w naszym dzikim kapitalźmie,

  mimo wszystko nie mam konta na 3o,

  a w legionie tylko gościnne, używane tylko do utrzymania kontaktu z Izą.

  Ale tu też pisać się nie da. Pozostaje tylko incydentalne pyskowanie, jak ktoś wypisuje zbyt duże głupoty.
 • @Pluszak 10:27:41
  Rzecz w tym, aby dobre notki były wciąż reklamowane.

  Architektura SG to przekleństwo.
 • do autora
  nie ma żadnego porównania - zbiegowie z PiS, a wywrotowcy i zbiegowie z nE.

  Początek jest podobny - zachowania partnerów, które przekraczają poczucie przyzwoitości i są nie do przyjęcia.

  Ale co innego rozstanie, nawet w gniewie, a co innego podpalenie na pożegnanie.

  Nie mam pretesji o to, że notki są też na 3o,

  ale numer z domeną jest nie do przyjęcia,
  a dokładnie to, że nie zorganizowano przekierowania odsyłaczy do konkretnych notek.
 • @cyborg 12:18:20
  rzecz w tym, że ja się dałem nabrać.

  Utożsamiałem ŁŁ z nE. Gdyby wtedy był wybór, to zadeklarowałbym darowiznę treści na rzecz ŁŁ a nie nE.
 • @Marek Lipski 12:35:42
  Właśnie ostatnio był filmik o większym krętaczu - twórcy fujbuka.
 • @night rat 13:02:50
  hi hi, a to dobre, tylko, czy oni czasem też nie są pazerni ?

  Ki diabeł zmusił ŁŁ do sprzedaży domen trzeciemu obiegowi ?

  Ktoś zgaduje ?
 • @interesariusz z PL 13:57:31
  Dlatego napisałem " widzę pewną paralele ". Są kraje gdzie interesy robi się na słowo , ponieważ jak to określił pewien cwaniak " żyjemy w dzikim kraju " stąd takie numery.
 • @Henryk Kreuz 13:33:10
  Było to niedopatrzenie ale czy można przewidzieć wszystkie okoliczności i wiedzieć co komu siedzi w głowie ?
 • @night rat 13:02:50
  Na tych wszystkich zawirowaniach stracili internauci. Na pewno pozostanie u nich nie smak. Ich nie interesuje kto jest właścicielem domeny. Oni chcą mieć łatwy dostęp do niej.
 • @Torin 13:32:44
  Tak jak wspominałem nE bardzo stracił. Pluszak podesłał mi swój post na który było 100 tys wejść. Na pewno upłynie dużo wody w Wiśle żeby wrócić do tej sytuacji sprzed zawirowań. Może jest to w ogóle niemożliwe. Próba zwiększania udziału w rynku jest w tym wypadku chora.
 • @Torin 13:32:44
  Ostatnie zdanie powinno brzmieć " próba zwiększenia rynku przez podział , jest w tym wypadku chora".
  Sorry
 • @interesariusz z PL 14:02:43
  To ten sam nr jak na NE. Lipski patrz u góry dał wskazówkę. LL wygląda na to, że żyje w rozwodzie, dlatego komornik czuwa. By mieć pieniądze na życie, nie może oficjalnie zarabiać, gdyż pieniądze z konta ściąga komornik. Zarabia więc przez pośredników na czarno...

  Dlatego oddał 3O spółce, a ta chciała swoich praw, np. informatyk zapłaty za adaptację WP. Natomiast LL chciał wszystko, nie płacić i mieć- taka to bezczelność złodziei.
 • @Torin 13:32:44
  Brakuje ciebie tutaj...
 • @jazgdyni 15:06:40
  Jednym brakuje, innym pewnie mniej:)

  Andy 51 09.05.2013 14:43:35
  Doprawdy trzeba dużo samozaparcia, aby sądzić, że to operacja zwiększania przez podział, jeśli gracze naprzemiennie oddają strzały samobójcze, na które jeszcze spraszają gości/widzów i z pewnością masz rację, że nieskuteczne.
  Bardziej mi to wygląda na operację wygaszania przez zwekslowanie, żeby na koniec już nic nie było pewne, ale wszystko skompromitowane. Tak, aby ludzie ceniący swoje dobre imię, wzdrygali się przed dotykaniem...tematu/tematów.
 • @Torin 16:31:13
  Nic dodać, nic ująć.
  Dlatego też uważam, że my, blogerzy powinniśmy zachować daleko idącą wstrzemięźliwość w ocenach.
  Prawda, jak oliwa, wypłynie.
  Zobaczyłam dziś w TV Republika Pawła Pietkuna. Podpis: redaktor portaluTrzeci Obieg. Wynika z tego, że nowa telewizja ten portal traktuje poważnie.
  Widziałam tam już Ufkę z S24 także.
  Z Nowego Ekranu, jak dotąd nikogo.
 • @Marek Lipski 17:14:19
  Marek Lipski, nie wyrządzaj krzywdy moim dzieciom!! Protestuje!!
 • @grazss 17:13:16
  '" Z Nowego Ekranu, jak dotąd nikogo ". Po wszystkich przejściach , tak naprawdę to nowy Nowy Ekran jest oseskiem, ma parę tygodni , wierzę w to , że powoli odbuduje swoją pozycję i blogerzy z tego portalu też tam będą zapraszani. Natomiast argument , że Ufka i Pietkun tam byli , nic nie znaczy.
 • @Andy 51 17:46:20
  "Natomiast argument , że Ufka i Pietkun tam byli , nic nie znaczy."
  Znaczy jedno: pojawia się podpis, który jest jednocześnie promocją portalu.
 • @interesariusz z PL 13:45:56
  zapewniam cię, że będzie to dla ciebie prawdziwa intelektualna rozkosz ...
 • @Autor
  Zupełnie nieudana analogia.
  Nie tylko dlatego, że ŁŁ zaszkodził NE.
  Co za sens ma prężenie muskuł w sytuacji, gdy z dnia na dzień NE stał się mało znaczącym zakątkiem internetu.
 • @Jerzy Wawro 18:48:50
  Nie mam wrażenia , żeby ktoś prężył muskuły. Podkreślam , że nE jest niemalże w punkcie wyjścia i tylko ciężka praca organiczna może doprowadzić do powolnego odzyskiwania zaufania internautów. Można też machnąć ręką , ale to nie w moim stylu , myślę , ze jest kilku blogerów , którzy myślą tak jak ja a to przecież blogerzy budują prestiż i pozycję portalu.
 • @Torin 13:32:44
  Cześć, Torin :)

  Słusznie piszesz!
 • @grazss 17:57:45
  ..cześć Grazss..znaczy też o desancie w inne media ...zauważ, ze tv Republika to wildsztajny i poniekąd Pisowcy ...przeczytaj twórczość Parola ..nigdy nie dażył sentymentem Pis (nawet tego nie krył) , zreszta taki był trend na NE..uważam, ze Parol może panicznie szukać miejsca by zakotwiczyc i nie pogrążyć się w niebycie...
  ps czyli wniosek jest taki, że teraz nie ważne z kim, byle by dutki były...a gdzie tu Ojczyzna ??? pozdrawiam niepoprawnie
 • @Marek Lipski 19:21:00
  Czy zna pan polskie przysłowie " Nie od razu Kraków zbudowano " to czego Pan wymaga od TV Republika , która istnieje miesiąc. Znaj proporcje mocium Panie.
 • @Andy 51 18:59:21
  Nie jest w punkcie wyjścia, bo w punkcie wyjścia ma się czystą kartę.
  Jest na dużym minusie.
  Ja już nie wiem, co tu jest grane.
  Nie jestem w stanie uwierzyć w to, że można być aż tak nieudolnym.
  Czy ktoś wierzy na przykład w to, że przez tydzień nie udało się niczego ustalić z NetArt i NASK?
 • @Jerzy Wawro 20:23:45
  Czysta karta czyli Tabula rasa była w momencie powstania , teraz już nią nie jest. Nowy Ekran przypomina pacjenta , któremu po operacji dano nowe życie. Jak już wspomniałem , teraz wszystko w ręku blogerów i internautów.
 • @trybeus 19:03:10
  Eeeech, powiem Ci....
  Wszystkiego się odechciewa.
  Kląć się na starość jeszcze nauczę.
  Ojczyzna?
  Trybeusie - o czym Ty mówisz?
 • @Andy 51 20:54:43
  A tak konkretnie to co zależy od "blogerów i internautów"?
  Przecież my nie mamy zielonego pojęcia co się dzieje "pod pokładem". A może tam jest jedna wielka dziura, a statek idzie na dno?
 • @Andy 51 14:16:25
  Zabezpieczyć interes NE, w zaistniałej sytuacji, poprzez sądowy zakaz używania domen nowyekran.?? przez podmioty inne jak Nowy Ekran, można w każdej chwili. Więc nie robienie tego jest działaniem na szkodę NE przez zarządzających NE, a nie niedopatrzeniem. Niedopatrzenie się naprawia, jeżeli istnieje taka możliwość. A tu nic się nie robi. Mniejsza z tym, nie będę wyręczał innych.
 • @Marek Lipski 21:45:14
  Jak się maja Twoje dywagacje dotyczące polityki do sytuacji na portalu? Poza tym my nie jesteśmy dziennikarzami , nie piszemy dla pieniędzy.
 • @Jerzy Wawro 23:09:15
  Ano to , że to od piszących blogerów i chcących ich czytać internautów w głównej mierze zależy popularność portalu.
 • @Henryk Kreuz 06:09:28
  Czy nic się nie robi tego nie wiem , chyba , że pan ma inne informacje.
 • @Andy 51 08:13:52
  Drogi Panie. Gdyby NE wystąpił do sądu o zabezpieczenie to w tydzień byłoby wydane postanowienie o zabezpieczeniu i nowyekran.pl nie prowadziłby do interesu p. Parola.
  Ponieważ prowadzi, na 100% przyjmuję, że zabezpieczenia nie ma, więc nie zrobiono nic. Czy już stało się jasne, skąd wiem?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031