Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
327 postów 2034 komentarze

Morskie spojrzenie

Andy 51 - Mąż , ojciec lubiący iść pod prąd

Nie pozwoliłyby sobie na to nawet Kuba czy Sudan, ale Polska tak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O.Rydzyk uwiera jak kamień w bucie. Każde bezeceństwo w stosunku do niego jest dopuszczalne. Minister rządu polskiego posuwa się do pisania not dyplomatycznych, które stawiają jego i Polski rząd w sytuacji idiotów.

Dopiero teraz, niemal po roku wychodzą na światło dzienne reakcje na notę   Ministra  Zdradka Sikorskiego zwanego też twitterowym ministrem dotyczące reakcji tegoż ministra na wypowiedzi o. Rydzyka w Brukseli.

Przypominam słowa o. Rydzyka „ Nie wiem gdzie ja żyję, bo w czasach komunizmu nie mieliśmy takich problemów jak teraz. Jesteśmy dyskryminowani. Jesteśmy wykluczani, to jest totalitaryzm”.

Po wysłaniu noty Zdradek triumfował : „ Nota poskutkowała, ojciec dyrektor przeprosił. Oby już nikt nie dawał fałszywego świadectwa przeciw Polsce”.

Ale prawda była inna co ujawnił Tarcisio Bertone w książce „ Jego Świętobliwość ”, min na podstawie wykradzionych dokumentów z apartamentu papieskiego.

„Stolica Apostolska nie ma zamiaru podejmować wyzwania rzuconego w nocie , na wysłanie której nie pozwoliłyby nawet Kuba czy Sudan”.

Nie było żadnego sukcesu wręcz przeciwnie , minister po odtrąbieniu sukcesu zdał sobie sprawę , że nieproporcjonalne kroki , które podjął , mogą obrócić się przeciwko niemu w wymiarze politycznym. Ale propagandziści na ten temat milczą.

 

KOMENTARZE

 • "Jesteś lekiem na całe zło"
  "Liście z drzew spadają masłem na dół,
  Ty w tej samej kurtce szósty rok.
  Na koncertach krzyczysz: "więcej czadu !"
  I czytając w wannie tracisz wzrok.


  Jesteś lekiem na całe zło
  I nadzieją na przyszły rok.
  Jesteś gwiazdą w ciemności,
  Mistrzem świata w radości,"
 • @Alan Parsons Project 13:11:15
  Pięknie spiewała tę piosenkę Krystyna Prońko.
 • @Andy 51 13:28:53
  Lubisz muzykę, tekst śpiewany, poezję? Kliknij mój nick na google, tam są teksty :) Alan Parsons był aranżerem dźwięku, czyli guru :), The Dark Side of the Moon Pink Floyd. Człowiek nieznany, ale wielki.
 • Spójrz, upadłość człowieka wielkiego, którym był niedawno...
  http://www.youtube.com/watch?v=BqWw-vhjc1Q&feature=related
 • @Alan Parsons Project 13:42:01
  Kliknę i sprawdzę :-)
  Pozdrawiam
 • :)
  Zdradek - hihi SUPER !
  trafne określenie - bardzo pasuje
 • @Andy 51 14:41:30
  Wszedłem kiedyś na NE żeby propagować to co kocham i uwielbiam. Moje drugie wcielenie, czyli muzyka The Alan Parsons Project. A że mój światopogląd jaest taki jak w większości tu blogerów, dlatego czasem, nieśmiało, wrzucę tu jakąś wrzutę polityczna :)
  Pozdrawiam muzycznie .
 • @Alan Parsons Project 17:22:23
  Świetna kapela z lat 80 tych o kapitalnym brzmieniu i rozpoznawalnym głosie wokalisty jak np http://www.youtube.com/watch?v=ALC7kt6iUHY
 • @Andy 51 19:08:27
  Akurat to najmniej lubię w ich dorobku, kwestia gustu :) Każdy lubi coś dla siebie. Jeżeli mogę, to wolę to, jest coś w tekście
  http://www.youtube.com/watch?v=BWFeUNyfpmM&feature=fvwrel
 • @Andy 51 19:08:27
  Zespół miał wielu wokalistów, kolejno promując wschodzącą młodzież. Ale dlaczego tu i o tej osobie. Wybitna osobowość emanuje aureolą która przyciąga, czy to będzie konstruktor płatowca , do dzis kocham Słonia, mojego wykładowcę, czy będzie księdzem o zacięciu biznesowym, czy będzie dziadkiem z charyzmą opowiadającym wnukowi prawdę niezbywalną w życiu.
 • ???
  Czy w zniewolonym kraju pan Rydzyk mógłby sobie bezkarnie opluwać wszystkich w SWOIM radiu? Zanim się zacznie pluć, dobrze jest sprawdzić, skąd wieje wiatr. A chrześcijanie podobno powinni być pokorni...
 • @Xym 13:01:16
  Ale w Twojej zniewolonej pustce umysłowej zawiało, wiesz chociaż skąd?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031